Partner: Logo KobietaXL.pl

Nasz anioł zna nasz plan życia i wie, z czym się zmierzyliśmy i czego jeszcze nie przeżyliśmy. Jego zadaniem jest pomóc nam, prowadzić nas i chronić nas tak bardzo, jak to możliwe, bez ingerowania (i to jest bardzo ważne) w naszą wolną wolę. Niestety, zwykle nie zwracamy uwagi na jego sygnały, wskazówki, które wysyła nam, gdy ich potrzebujemy.

Nasi aniołowie przemawiają do nas w snach, znakach i symbolach. Czasami wysyłają nam sygnały, żeby dać znać, że są przy nas, że nie opuszczają nas w potrzebie. Oto najważniejsze znaki od anioła stróża, który chce, żebyś wiedział, że jest przy tobie blisko.

 

Nagła zmiana temperatury

Jeśli nagle poczujesz chłód lub ciepło, bardzo możliwe, że twój anioł jest blisko ciebie. Te boskie istoty wibrują z inną częstotliwością niż ludzie, a ich energia może nagrzewać lub ochładzać cząsteczki powietrza, choć na zewnątrz temperatura wokół ciebie nie ulega zmianie.

Anioł z chmur.

 

Znaki z chmur

Czasami widzisz chmurę, która układa się w kształt anioła. Bez wątpienia to twój anioł przypomina ci, że jest zawsze blisko ciebie.

 

Intensywne zapachy
Zwróć też uwagę na ten aspekt. Jednym ze sposobów, w jaki anioł stara się zamanifestować w twoim życiu, są zapachy. Nagle wyczuwasz zapach kwiatów czy perfum, choć nie powinieneś ich poczuć? Ten miły aromat to znak, że anioł właśnie ci towarzyszy w twojej drodze.

 

Zbiegi okoliczności

Anioły również próbują się z tobą skontaktować za ich pośrednictwem. Więc jeśli myślałeś, że nieoczekiwane spotkanie, ważne słowa, które usłyszałeś, fragment książki, który dał ci do myślenia, że wszystko to było zwykłym zbiegiem okoliczności, to jesteś w błędzie. To jest znak od twojego anioła stróża.

 

Anielskie światła.

Anielskie kolory i światła
Światła anielskie to białe światła lub małe kolorowe błyskawice, które pojawiają się tylko na ułamek sekundy, a następnie znikają. To również znaki, że anioł właśnie ci towarzyszy.Dziwne dźwięki
Jeśli kiedykolwiek słyszałeś wokół siebie szmery i szepty, choć nie ma wkoło nikogo, to prawdopodobnie twój anioł próbuje się z tobą porozumieć. Istnieje przekonanie, że jeśli podczas podejmowania decyzji usłyszysz dźwięk dzwonka lub grzechotki, to znak, że jesteś na dobrej drodze i że wszystko będzie dobrze.Poczucie towarzystwa
Czasami masz wrażenie, że choć jesteś sam, to ktoś jest obok ciebie. To twój anioł, który jest po to, aby cię chronić i pomagać.

 

Białe pióro to dobry znak.

Pióra w nieoczekiwanych miejscach

To jeden z najważniejszych znaków, świadczących o tym, że twój anioł chce z tobą rozmawiać. Jeśli pióro jest białe, oznacza to, że podążasz właściwą drogą, a jeśli masz kłopoty, to niebawem się ich pozbędziesz. Szare pióro oznacza, że prawdopodobnie masz zamiar podjąć złą decyzję, brązowe, że w twoim życiu może wydarzyć się coś złego.

 

Anielskie liczby

Jednym z ulubionych znaków anioła są sekwencje liczb, które wielokrotnie widzisz na tablicach rejestracyjnych, w numerach telefonów czy na zegarach – twierdzi Doreen Virtue. Jest znaną na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów. Virtue jeździ po całym świecie, ucząc ludzi, jak komunikować się z aniołami. Część swojej pracy Virtue poświęciła na rozszyfrowanie znaczenia anielskich liczb. Mówi, że jako adeptka numerologii dość szybko rozpoznała anielskie przesłania.

Tu możecie przeczytać o znaczeniu anielskich liczb:

https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/znaczenie-anielskich-liczb-co-do-nas-mowia-z-zaswiatow-teoria-doreen-virtue/b17xzdk,30bc1058

 

Tagi:

anioł ,  anioły , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót