Partner: Logo KobietaXL.pl
Ci bardziej świadomi i wierzący w ich istnienie, nie mają z tym problemu. Rozmawiają ze swoim aniołem stróżem, proszą go o pomoc czy wsparcie. Przewodnicy duchowi, aniołowie i inne boskie istoty lubią komunikować się z ludźmi na różne sposoby. Czasami używają takich znaków jak muzyka, książki, a nawet symbole, takie jak powtarzające się liczby, aby skontaktować się z odbiorcami ich wiadomości.
 
O tym możecie przeczytać w tym artykule:
 
 
 
Czasami aniołowie stróże łączą się z ludźmi w snach, ponieważ podczas snu dusza opuszcza ciało i odbywa swoją podróż. Jest bardziej otwarta od umysłu jej posiadacza na otrzymane sygnały i rożne wskazówki. Nie przeszkadzają jej zakorzenione przekonania czy brak wiary w istnienie opiekunów z zaświatów. Dlatego aniołowie czasami wybierają taką drogę, gdy mają do przekazania coś ważnego swoim podopiecznym.
 
Ale skąd możesz wiedzieć, że anioł-posłaniec chce do ciebie dotrzeć? Oto kilka wskazówek, które pomogą ci odczytać subtelne znaki.
 
1. Po przebudzeniu czujesz się spokojny
 
Wiele osób, które maja poważne problemy, nagle po przebudzeniu odczuwa wszechogarniający spokój i radość. Świat wygląda inaczej, problemy nie znikają, ale nagle znajdujesz do nich dystans i właściwe rozwiązanie.
 
Jeśli więc obudzisz się, czując intensywną miłość i jedność ze wszechświatem, czujesz niesamowita ulgę, to jeden ze znaków. Spróbuj przypomnieć sobie swój sen. W ten sposób możesz zastanowić się nad przesłaniem anioła i spróbować rozszyfrować jego znaczenie.
 
2. Pamiętasz, że rozmawiałeś z kimś ważnym we śnie
 
Czasami aniołowie stróże występują pod czyjąś postacią. Zwykle wybierają osobę, która odgrywa istotną rolę w naszym życiu, na przykład członka rodziny lub przyjaciela. Ale może to być również nieznany ci dotąd mędrzec. Jeśli we śnie odbywasz z nim rozmowę i dostajesz ważne wskazówki, to znak od twojego niebiańskiego opiekuna.
 
4. Masz dziwne wizje
 
Spotkanie może również zdarzyć w półśnie, jeśli anioł stróż chce się z tobą porozumieć. Może poprowadzić cię w wielowymiarową podróż, podczas której możesz odkryć istotne informacje dotyczące ewolucji twojej duszy. W tym czasie twoje ciało pozornie nie śpi, ale dusza może potencjalnie podróżować w dowolne miejsce w czasie i przestrzeni. To często zdarza się podczas drzemki, długiej podróży samolotem czy pociągiem.
Jeśli doświadczysz podróży astralnej, prawdopodobnie będziesz pamiętać żywe szczegóły z tej wyprawy.
 
4. Twój sen jest intensywny i realistyczny
 
Jeśli w twoich snach odwiedzi cię anioł stróż, prawdopodobnie zapamiętasz drobne szczegóły tego, co się wydarzyło. Być może nigdy nie pamiętasz swoich snów, ale nagle ten jeden jest w twej pamięci żywy. Przypominasz sobie każdy kolor, szczegół, słowo. To znak, że twój przewodnik duchowy chce przekazać ci wyjątkowo ważną wiadomość.
 
5. W twoim śnie pojawiają się symbole
 
Jeśli  widzisz w snach powtarzające się liczby, kształty lub inne symbole, to znak od twojego anioła.  Anioły lubią komunikować się za pomocą symboli, ponieważ ludzki mózg z łatwością potrafi rozszyfrować ich znaczenie. 
 
O znaczeniu liczb anielskich przeczytasz tu:
 
Kiedy się obudzisz, ważne jest, aby modlić się lub medytować nad znaczeniem swojego snu, abyś mógł zrozumieć intencje anioła.
 
6. Poczucie nowej siły 
 
Aniołowie stróże nie zawsze przychodzą, aby przekazać konkretną wiadomość. Czasami chcą nas zachęcić i wesprzeć podczas naszych skomplikowanych ziemskich podróży. Mogą pojawiać się w naszych snach, oferując miłość, przewodnictwo i współczucie oraz przypominając nam, abyśmy nigdy nie tracili nadziei. Kiedy stajemy się zmęczeni i niezadowoleni z życia, nasi przewodnicy duchowi próbują w jakiś sposób odnowić nasze siły. Jeśli po przebudzeniu poczujesz się pełen nowych sił, przepełniony optymizmem i wiara, to znak, że twój opiekun pomaga ci w twojej trudnej drodze. 

Tagi:

anioł stróż ,  przewodnik duchowy ,  anioł ,  marzenia senne , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót