Partner: Logo KobietaXL.pl

Uzdrowiciele są bardzo wyczuleni na uczucia innych osób i co charakterystyczne, potrafią złagodzić ból i zranienia w zaledwie w ciągu kilku minut spędzonych z ludźmi lub zwierzętami.
Jak twierdzi Joaquín Cámara, hiszpański badacz życia po życiu tacy ludzie byli kiedyś zwykłymi ludźmi takimi jak my: reinkarnowali się dziesiątki razy na Ziemi, eksperymentowali, popełnili błędy, posuwali się naprzód, aż nadszedł moment, kiedy byli w stanie nauczyć się wszystkiego, czego potrzebowali. Mogliby już na Ziemię nie wracać, ale przychodzą tu by wypełnić specjalną misję.

Nie jest to wcale zadanie łatwe. Ich wrażliwość na ból może często powodować zmęczenie lub wypalenie. Uzdrowiciele są często sami pozbawieni odpowiedniej opieki, pracują ponad siły. Nierzadko wybierają zawody, które mają wpisane w misję pomoc. Są wśród nich pielęgniarki, opiekunowie, psycholodzy, lekarze, wolontariusze.

Prawdziwi uzdrowiciele sprawiają, że sama ich obecność pomaga ukoić i uzdrowić innych. Osoby zranione, spragnione bliskości w naturalny sposób szukają ich towarzystwa. I nie zawsze uzdrowiciele wykonują zawody zgodne z ich predyspozycjami, jest wiele takich osób, które nawet nie wiedzą, że mają taki sekretny dar. Może jesteś jedna z nich? Oto ich główne cechy:Pracujesz dla dobra innych

Wiele osób, które są uzdrowicielami, w naturalny sposób skłania się ku zawodom związanym z uzdrawianiem. Mogą być lekarzem, pielęgniarką, psychologiem lub pracownikiem socjalnym. Ale nawet jeśli wybrali inny zawód, to w naturalny sposób dążą do opieki nad innymi. Na przykład, jeśli są prawnikami, zajmują się prawem rodzinnym, pomaganiem ofiarom przemocy itp., a jeśli dietetykami, specjalizują się w jadłospisach dla ludzi bardzo chorych. Takie przykłady można mnożyć.

Może się okazać, że współpracownicy często opowiadają uzdrowicielom o swoich problemach, a ludzie przychodzą do nich po wsparcie emocjonalne. Uzdrowiciel zawsze wie, co powiedzieć komuś we właściwym czasie, aby poczuł się lepiej.


Pomagasz za darmo

Uzdrowiciele niosą pomoc bezinteresownie. To wśród nich są ci, którym nieobojętny jest los bezpańskich i dzikich zwierząt. To oni ratują porzucone zwierzaki, wychowują pozostawione bez opieki młode.

Są też bardzo czuli na los ludzi w potrzebie. Organizują dla nich zbiórki na jedzenie, ubrania, pomagają ofiarom wypadków, pogorzelcom itp.Odczuwasz wszystko za bardzo

Wielu uzdrowicieli jest bardzo empatycznych. Wychwytują emocje innych, co może powodować dyskomfort w sytuacjach społecznych. Czują się wyczerpani po dłuższym przebywaniu z ludźmi, unikają tłumnych spotkań, bo energia innych zawsze ich dosięgnie. Nie lubią złej atmosfery, sytuacji, w których pojawił się gniew lub konflikt. Cierpią później fizycznie, miewają na przykład migrenowe bóle głowy.


Jesteś rozjemcą

Wiele osób, które są uzdrowicielami, okazuje się być rozjemcami w swojej rodzinie lub grupie społecznej. Uzdrowiciele nie znoszą atmosfery konfliktu i mają naturalną zdolność do znajdowania sposobów na jego rozwiązanie. Instynktownie wiedzą, co zrobić lub powiedzieć w napiętych sytuacjach.


Nie umiesz odmawiać

Uzdrowiciele instynktownie reagują na tych, którzy są w potrzebie. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, jest im trudno odmówić, nawet jeśli jest to dla nich zbyt wyczerpujące. Może to prowadzić do tego, że bywają wykorzystywani przez innych, ale może również prowadzić do wyczerpania i wypalenia.


Ludzie wokół ciebie czują się lepiej

Jedną z najwyraźniejszych oznak tego, że ktoś jest uzdrowicielem, jest to, że ludzie czuja się lepiej, gdy są w jego pobliżu. Szybciej wracają do zdrowia po chorobach lub urazach, gdy uzdrowiciel się nimi zajmuje lub spędza czas w ich towarzystwie. Uzdrowiciele maja tez wpływ na stan psychiczny innych osób. Powodują, że inni są spokojniejsi, mniej się martwią, zaczynają widzieć lepsze strony swojego życia.

 

Większość uzdrowicieli nie ma jednak świadomości ani swoich nadprzyrodzonych darów, ani misji, która mają do spełnienia. Dlatego często czują się zmęczeni, niedoceniani, bywają wyczerpani. Tymczasem są prawdziwym błogosławieństwem dla innych. Znacie takich ludzi? A może to wy nimi jesteście?

Tagi:

anioł stróż ,  przewodnik duchowy ,  uzdrowiciel , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót