Partner: Logo KobietaXL.pl

Kim są dokładnie nasi aniołowie czy przewodnicy duchowi? Mallory Leone, uzdrowicielka pracująca z energiami tłumaczy, że to niefizyczne istoty przypisane do prowadzenia nas w celu osiągnięcia największego potencjału na Ziemi. Nasi przewodnicy wysyłają nam określone sygnały, jeśli czują, że potrzebujemy wsparcia lub jeśli uważają, że trzeba przekazać nam ważną wiadomość. Szukają wówczas z nami kontaktu, bo wiedzą, że błądzimy lub jesteśmy w ważnym punkcie naszego życia i potrzebne są nam wskazówki.

Znaki, które nam wysyłają mogą być proste lub bardziej skomplikowane, ale jeśli umiesz je dostrzec, wówczas możesz uniknąć błędu lub masz szansę osiągnąć na jakimś polu sukces. Ponieważ przewodnicy duchowi nie występują w fizycznej postaci, sygnały te bywają bardzo subtelne. Bywa więc, że pomimo prób dotarcia z ważną informacją, dana osoba nie jest w stanie wskazówek odczytać.

Żeby więc uzyskać kontakt z podopiecznym, aniołowie używają ziemskich posłańców. To z reguły stare dusze, które reinkarnowały wiele razy, obdarzone wielką wrażliwością. Przez nie wysyłane są wiadomości do konkretnych osób. Jeśli macie wątpliwości, czy to prawda, przypomnijcie sobie, ile razy spotkaliście „przypadkiem” na swojej drodze kogoś, kto nagle wam pomógł zrozumieć problem, podał pomocną dłoń, mimo że był dla was nieznajomą osobą, czy udzielił odpowiednich wskazówek. To są właśnie posłańcy od waszych aniołów stróżów.

 

Niewykluczone jest jednak, że i wy możecie spełniać taką misję. Oto 5 oznak wskazujących na to, że możesz być anielskim pomocnikiem:

 

1. Zdarza się, że tłumaczysz ludziom rzeczy, których sam do końca nie rozumiesz

Ten przepływ wiedzy może rozpocząć się spontanicznie, kiedy z kimś rozmawiasz, a słowa same zaczynają przez ciebie płynąć. Wiesz, że to, co mówisz jest prawdą. A jednak nie wiesz, skąd to wiesz, ani skąd dokładnie się to w tobie wzięło.2. Posiadasz rożne informacje, których pochodzenia nie znasz

Jesteś w stanie „wpaść” w stan, który umożliwia dostęp do nieznanych ci wcześniej informacji. Z tego powodu możesz kogoś ostrzec przed niebezpieczeństwem, przewidujesz rozwój wypadków. Jednak zapytany, skąd masz taką wiedzę, nie jesteś w stanie dać logicznej odpowiedzi. Uważasz, że to intuicja.3. Wiesz co masz powiedzieć, nawet obcym ludziom

Oznaką tego, że możesz być posłańcem, jest również to, że przekazujesz przesłania miłości, pocieszenia, inspiracji i mądrości, których sam do końca nie umiesz rozpoznać na swoim świadomym poziomie. Przekazujesz wskazówki w sposób, który podnosi na duchu i dodaje otuchy innym.


4. Czujesz, jak przepływa przez ciebie światło i energia


Zdarza ci się to wówczas, kiedy rozmawiasz z kimś innym. Nagle masz wrażenie, że kiedy mówisz, pocieszasz, udzielasz rad, przepływa przez ciebie nieznana ci energia lub światło. Masz ochotę wówczas czynić wyłącznie dobro i dzielić się tą energią z innymi.


5. Masz dostęp do głębokiej mądrości wykraczającej poza twój obecny poziom poznania


Dzięki temu możesz wiedzieć więcej i czuć znacznie więcej. Wśród znajomych zyskujesz opinię osoby, którą warto prosić o radę czy o pomoc. Aniołowie wykorzystują ziemskich posłańców, by dotrzeć do różnych osób. Tak więc jeśli taka jest twoja misja na Ziemi, możesz być wykorzystywany przez różnych przewodników duchowych. Stare, wrażliwe dusze nie pojawiają się na świecie zbyt często. Dlatego służą jako posłańcy do różnych ludzi.

Tagi:

anioł ,  anioł stróż ,  przewodnik duchowy , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót