Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Kim są dokładnie przewodnicy duchowi? Mallory Leone, uzdrowicielka pracująca z energiami tłumaczy, że "przewodnik duchowy" to niefizyczna istota przypisana do prowadzenia nas w celu osiągnięcia największego potencjału na Ziemi. I chociaż różne kultury mogą nazywać swoich przewodników różnymi imionami, a w naszej uważamy ich za aniołów stróżów, wszystkich łączy niezwykłe podobieństwo. Uważa się też, że nasi przewodnicy wysyłają nam określone sygnały, jeśli czują, że potrzebujemy wsparcia lub jeśli uważają, że trzeba przekazać nam ważną wiadomość. Szukają wówczas z nami kontaktu, bo wiedzą, że błądzimy lub jesteśmy w ważnym punkcie naszego życia i potrzebne są nam wskazówki.

 

Znaki, które nam wysyłają nasi aniołowie stróże mogą być proste lub bardziej skomplikowane, ale jeśli umiesz je dostrzec, wówczas możesz uniknąć błędu lub masz szansę osiągnąć na jakimś polu sukces. Twój przewodnik chce zwrócić twoją uwagę, na to, czego nie potrafisz sam dostrzec. Ponieważ przewodnicy duchowi nie występują w fizycznej postaci, sygnały te bywają bardzo subtelne. Nasi aniołowie przemawiają do nas w snach, znakach i symbolach. Czasami te istoty wysyłają drobne wskazówki lub zostawiają okruchy informacji, które prowadzą do celu. Zwykle jednak jesteśmy skłonni uważać, że coś jest „dziełem przypadku”, „intuicją” czy „instynktem”. Próbują nakierować nas na właściwą drogę, umiejętnie odczytując sygnały, które płyną z naszego wnętrza.

 

 

To oni pomagają nam podejmować trudne decyzje i często wprowadzają do naszego życia odpowiednich ludzi we właściwym czasie lub wysyłają wskazówki, że nadszedł czas, aby odsunąć od siebie złą energię i zacząć życie od nowa.

  

1. Coś w środku mówi ci „Nie rób tego!”.

Jeśli intuicja podpowiada ci, że nie powinieneś czegoś robić, to tego nie rób. Czasami inni przekonują cię do podjęcia ryzyka, wzięciu w czymś udziału i choć wydaje się to atrakcyjne, twój głos wewnętrzny mówi co innego. Słuchaj go! To twój anioł cię ostrzega!

 

2. Twój żołądek daje znać

 Jelita to nasz drugi mózg i często sygnał, że coś jest nie tak, płynie nie z głowy, a z brzucha. Nagły dyskomfort, boleści, teoretycznie bez przyczyny, to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem.

 

3. Nagły wytrącenie z równowagi lub złe samopoczucie

Być może zwiastuje chorobę somatyczną, ale najczęściej to znak, że coś złego się dzieje wkoło. Zwracaj na to uwagę.

 

4. Wiesz, że musisz to zrobić

Czasami coś popycha nas do robienia rzeczy, których wcale nie chcemy. Jeśli rozum mówi nie, czasem nasz przewodnik  czasami po prostu podejmuje decyzję za nas. To jedna z najbardziej inspirujących rzeczy, jakie mogą się wydarzyć. Nie bój się!

 

5. Kiedy czujesz potrzebę niesienia pomocy.

Ne chodzi o twój charakter i chęć pomagania innym. Czasami jest tak, że nagle chcesz pomóc człowiekowi, który nawet nie jest ci bliski. To znak, że taka jest twoja karma, zrób to!

 

6. Twoje myśli krążą wokół jednej rzeczy.

Jeśli twoje myśli nieustannie zmierzają w tym samym kierunku, jest ku temu powód. Nasz anioł z reguły kieruje nas tam, gdzie powinniśmy iść.

 

7. Kiedy musisz uciec.

Jeśli czujesz się źle w jakimś miejscu lub przy jakiejś osobie, choć nie ma ku temu pozornie żadnych powodów, uciekaj gdzie pieprz rośnie. Twoja intuicja przepowiada, że ta przygoda nie skończy się dobrze.

Tagi:

anioł ,  stróż ,  świadomość ,  podświadomość ,  intuicja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz