Partner: Logo KobietaXL.pl

Michael Newton, badacz życia po życiu, w książkach „Journey of Souls: Case Studies of Life Between Lives - Journey of Souls: Life Between Lives Studies” czy „Destiny of Souls” pisze zarówno o wędrówce dusz, oraz o tym, że dusze, można podzielić na pięć odrębnych etapów lub poziomów ewolucji. Każdy z tych pięciu poziomów odpowiada określonemu poziomowi rozwoju zdolności i samoświadomości w duszy indywidualnej. Gdy dusza przechodzi przez każdy etap, skupienie się zmienia, zdobywa się więcej doświadczenia i rozszerza się świadomość.

Ten prosty test pozwoli ci sprawdzić, na którym etapie właśnie jesteś:

Wybierz swoje drzewo

 

 

 Drzewo nr 1 – DOJRZAŁA DUSZA


DOJRZAŁA dusza dba o współistnienie z innymi, o relacje, emanuje empatią, intymnością, samoświadomością. Jesteś osobą towarzyska, ale przyjaciół wybierasz z rozmysłem. Nie rzucasz się w wir rozrywek, nie lubisz hucznych imprez. Dbasz o swój komfort psychicznych, lubisz spotkania w małym gronie, wśród ciekawych ludzi.


Drzewo nr 2 – MŁODA dusza


MŁODA dusza kocha bycie wolnym, niezależność, lubi samodoskonalenie, osobiste spełnienie, wolną wolę. Kochasz uczyć się, lubisz samorozwój. Starasz się zdobywać swoją pozycję, nie chcesz uzależniać się od kogokolwiek. Miewasz skłonność do perfekcjonizmu, czasami masz wrażenie, że jesteś w stanie wszystko osiągnąć. Chłoniesz świat wszystkim zmysłami.


Drzewo nr 3 – Dusza DZIECKA


Dusza DZIECKA troszczy się o zasady, role w życiu. Jej sfery zainteresowania to prawo i porządek, zbrodnia i kara, świadomość społeczna. Lubisz działać w takich sferach społecznych, gdzie przestrzegane są reguły. Jesteś osobą prostolinijną, uczciwą, wierzysz w sprawiedliwość. Często dusze DZIECKA wybierają zawody prawnicze.


Drzewo nr 4 – STARA Dusza


STARA Dusza wie, że jest częścią wszystkiego. Charakteryzuje się brakiem przywiązań, dzieli z innymi mądrą radą, duchową świadomością. Stara dusza często postrzegana jest jako dziwak. Lubi samotność, nie ekscytuje się z byle powodu, ma dystans do świata. Jednocześnie potrafi być wielkim oparciem dla innych, którzy mogą korzystać z jej głębokiej wiedzy.


Drzewo nr 5 – Dusza NIEMOWLĘCA


Dusza NIEMOWLĘCA skupia się na przetrwaniu, fizyczności, śmiertelności. Bardzo często żyje w permanentnym lęku, jest niepewna przyszłości, słabo radzi sobie ze stresem. Jest na początku drogi, jest więc jest delikatna i podatna na życiowe zawieruchy. Bywa, że strach ją paraliżuje, boi się też często nowych doświadczeń.


Tagi:

test ,  dusza ,  reinkarnacja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót