Partner: Logo KobietaXL.pl

Kot był najważniejszym zwierzęciem dla starożytnych Egipcjan. Samce kotów były uważane za przedstawicieli boga Ra i nazywano je Mau, co jest fonetyczną derywacją kociego miauczenia.

Do Chin koty przybyły niebawem przed nową erą. Sprawiły, że pojawiło się nowe bóstwo Li-Shou. Ten bóg, który był małym kotem, był traktowany jako obrońca plonów i płodności.

Zwierzęta zawsze były szanowane i kochane w buddyzmie, ale koty zajmowały bardzo szczególne miejsce. Uważane są za zwierzęta mistyczne, zdolne do komunikowania się ze światem duchowym.Tak więc biorąc pod uwagę długą historię tych zwierząt, trudno się dziwić, że i współcześni ezoterycy nadają kotom wielkie znaczenie.

 

 

 

Wybierz więc kota, którego chciałabyś teraz mieć na kolanach i sprawdź, czego najbardziej w twoim życiu brakuje!

 

 

 

 

 

 

1. Biały 

Biały kot uzdrawia i uwalnia od stresu. Jeśli to on cię przyciąga, to znak, że brakuje ci poczucia wolności, czujesz się stłamszona, żyjesz w permanentnym lęku. Powinnaś tez zadbać o swoje zdrowie, nie lekceważyć sygnałów wysyłanych przez ciało. Zatrzymaj się i zajmij się sobą, bo to jest ci teraz potrzebne.

 

 

 

2. Trójkolorowy

 

Trójkolorowy kot chroni dom i rodzinę przed nieszczęściem, przynosi dobrobyt. Jeśli wybrałaś tego kota, to znak, że w domu możesz mieć rożne problemy, które mogą być związane również finansami. Należy im się przyjrzeć i szukać najlepszego rozwiązania. Chowanie głowy pod dywan nic nie pomoże!

 

 

 

3. Wielokolorowy

 

Ten kot, często zwykły dachowiec, przynosi radość, nadaje życiu lekkość. Jeśli wybrałaś właśnie jego, to znak, że tęsknisz za swobodą, spontanicznym życiem, za możliwością robienia tego, na co masz ochotę. Powinnaś sprawdzić, w jakim punkcie swojego życia jesteś. Może masz za dużo obowiązków? Może tkwisz w toksycznym związku?

 

 

 

 

4. Czarny kot

 

 

Czarne koty, pomimo przesądów, usuwają domowe problemy. Wspomagają magiczne działania. Jeśli więc wybrałaś tego kota, to znak, że potrzebujesz duchowej przemiany, być może utkwiłaś w martwym punkcie na swojej życiowej drodze i czas pójść inną ścieżką. Rozejrzyj się wkoło siebie i poszukaj inspiracji w naturze, sztuce, literaturze.

 

 

 

 

5. Rudy kot

 

 

Rudy kot to energia Yang bez względu na płeć. Gwarantuje bogactwo, pieniądze i moc. Skoro on cię przywołał, to znak, że bardzo ci tego wszystkiego brakuje. Czujesz brak sił, spadek formy, być może szwankują finanse. Daj sobie chwilę na odpoczynek, a potem szukaj innych możliwości, bo obecne życie nie daje ci satysfakcji.

 

 

 

6. Szary kot

 

 

On przynosi miłość, szczęście, uspokojenie. Jeśli go wybrałaś, to znak, że tęsknisz za prawdziwą miłością, za dobrym związkiem, w którym możesz poczuć się bezpiecznie. Jesteś osobą, która potrzebuje towarzysza, tylko w parze możesz żyć czując się bezpieczna.

Tagi:

test ,  kot ,  magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót