Partner: Logo KobietaXL.pl

Czy bezwiednie wykonywane rysunki, które robisz podczas rozmowy telefonicznej, czy słuchając wykładu, uczestnicząc w spotkaniu mają znaczenie? Podobno tak i to ogromne.

Większość z nas siedząc podczas spotkania czy nawet rozmawiając przez telefon, a mając przy sobie kartkę i długopis, rysuje bezwiednie różne figury, wzory geometryczne czy ludzkie postacie. W tym akcie rysowania, nasza podświadomość „wyrywa się” spod kontroli i to ona prowadzi naszą rękę. Jak się okazuje takie rysunki dają wiele informacji na temat naszego stanu emocjonalnego czy samopoczucia.

 

Tak więc, jeśli rysujesz, zobacz, co twój rysunek może oznaczać.

 

 

Figury ludzkie

 

Jeśli rysujesz małe figurki ludzików jest bardzo prawdopodobne, że czujesz się w wielu sytuacjach bezbronna i myślisz o rezygnacji z rożnych aspektów życia. Jeśli robisz klasyczny schemat lalki złożonej z okręgu i linii prostych jak rączki i nóżki, to znak, że nie jesteś emocjonalnie stabilna.

 

Rysujesz swój własny podpis

 

jest to typowe dla egocentryków i ludzi aroganckich. Jeśli robisz to podczas rozmowy, oznacza to, że twoja własna osoba jest dla ciebie najważniejsza, a nie sprawy o których rozmawiasz czy twój rozmówca.

 

 

Figury geometryczne

 

To znak osób upartych i natarczywych, ale jednocześnie często asekuranckich. Jeśli rysujesz takie wzory, oznacza to, że powinnaś wziąć nieco na luz i patrzeć z większym dystansem na sprawy.

 

 

Kulki i okręgi

 

Jeśli są ze sobą połączone lub jedna wychodzi z drugiej, oznacza to, że chciałabyś obcować z innymi ludźmi i być w grupie. „Czuję się samotna i mam wrażenie inności” - mówią twoje obrazki. Jeśli robisz takie rysunki, to znaczy, że szukasz przyjaźni i bliskości z innymi ludźmi.

 

 

Zwierzęta

 

One odzwierciedlają twoje emocje. Tygrys, wilk wskazuje na agresje, lis na umiejętność sprytnego postępowania, wiewiórka – potrzebę opieki, lew czujesz- się lepsza od innych. Jeśli rysujesz jakieś zwierzę, z reguły oznacza to, że nieświadomie odzwierciedla ono twój charakter.

 

 

Spirale okrągłe kształty i zaokrąglone linie

 

 

Nie zwracasz uwagi na problemy innych. Możesz przechodzić lekki kryzys, mieć załamanie nerwowe czy czuć się zagubiona. Musisz obserwować swoje samopoczucie, aby nie wyżywać się na innych.

 

 

Strzałki

 

 

Jeśli rysujesz strzałki w rożnych konfiguracjach to symbolizują one kierunek, w którym zmierza twoje życie. Strzałka do góry oznacza twoje zainteresowanie innymi, w dół- twój egocentryzm. Skierowana w lewo – za dużo myślisz o przeszłości, w prawo – masz duże oczekiwania związane z przyszłością.

 

 

Gwiazdy

 

 

Lubisz być w centrum uwagi i jest dla ciebie ważne, aby stale błyszczeć. Jeśli jednak gwiazda ma zbyt wiele ramion lub nie dotykają one jej środka, może to oznaczać, że cierpisz z powodu depresji lub melancholii.

 

Kwiatki, chmurki, słońce

 

 

jeśli rysujesz je podczas rozmowy, to oznacza, że jesteś zadowolona z jej przebiegu. Słuchając drugiej osoby myślisz o czymś dobrym. Takie rysunki oznaczają wysokie uduchowienie i pozytywne nastawienie do życia.

 

 

Krzyże

 

Możesz czuć się winna w stosunku do ukochanej osoby i czujesz się odpowiedzialna za wyrządzone jej krzywdy.

 

 

Domki, pudełka

 

Geometryczne kształty pokazują, że jesteś miłośniczka systematycznego życia, planów i dokładnych obliczeń. Znasz swoje cele, niełatwo cię rozproszyć i nie masz zamiaru zmieniać swojej drogi życia.

 

 

Szachownica

 

 

Miałaś niedawno nieprzyjemną sytuację. Jeśli stale to rysujesz, to znaczy, że masz kompleksy, problemy z rozwiązywaniem problemów i wieczne wątpliwości co do tego, czy dobrze postępujesz w życiu.

 

 

Plastry miodu

 

Osoby rysujące figury zbliżone do plastrów miodu, ciężko pracują, są spokojne, zrównoważone i chcą mieć porządek w swoim życiu. Jeśli jesteś wolna, prawdopodobnie myślisz o założeniu rodziny.

 

Źródło http://www.paraloscuriosos.com/sabias-que-los-garabatos-que-hacemos-sin-pensar-tienen-su-significado/6/

 

Tagi:

test ,  biała magia ,  psychologia ,  rysunki ,  symbole ,  podświadomość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót