Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Oto dziesięć wskazówek feng shui, które mają to zapewnić. Przygotujcie swoje mieszkania na nadejście nowego. Musicie jednak dać swobodnie dobrej energii płynąć, aby odgonić wszystko, co negatywne.

 

1. Nie wieszaj luster naprzeciw siebie

Feng shui mów, że jeśli umieścisz je naprzeciw siebie, generują negatywne energie, które mogą zmienić równowagę w twoim domu.

 

2. Otwieraj szeroko drzwi wejściowe

Sprawdź, czy można je szeroko otworzyć i wpuścić dużo światła i powietrza za każdym razem, gdy wchodzisz do domu. Energia musi przez nie prawidłowo przepływać.

 

3. Zamykaj drzwi do łazienki

Upewnij się, że są zawsze zamknięte, a także unikaj umieszczania łóżka bezpośrednio obok łazienki, aby uzyskać dobry wypoczynek.

 

4. Zintegruj 5 elementów chińskich

Chińskie elementy to: woda, metal, drewno, ogień i ziemia. Znajdź ozdoby i akcesoria, które je reprezentują, aby osiągnąć idealną równowagę w domu. Pamiętaj, aby rozkładać je po równo.

 

5. Postaw w odpowiednim miejscu fotel

Fotel, kanapa, na którym najczęściej siedzisz, nie powinny znajdować się na środku pokoju, ponieważ zgodnie z feng shui blokują energię.

 

6. Unikaj elektronicznych gadżetów w sypialni

Urządzenia takiew pokojach, w których odpoczywamy, zmieniają harmonię i mogą powodować kłótnie między bliskimi lub zły sen.

 

7. Miej czysto pod łóżkiem

Pod łóżkiem zwykle gromadzi się więcej kurzu lub znajdują się rzeczy lub przedmioty, o których zapominamy. Zawsze staraj się utrzymywać ten obszar w czystości, aby energia płynęła prawidłowo, kiedy śpisz.

 

8. Zamykaj klapę w ubikacji

Powinieneś zawsze mieć opuszczoną pokrywę toalety, aby zapobiec ucieczce energii i nie przyjmować nieprzyjemnych zapachów.

 

9. Powieś lustro w łazience

Umieść duże lustro w łazience, aby energia płynęła prawidłowo.

 

10. Porządek przede wszystkim

Najważniejszą radą jest, aby wszystkie pokoje w domu były zawsze uporządkowane i czyste, nie zapominając o strychach i piwnicach. Buddyści wierzyli, że nasze środowisko jest odbiciem naszego umysłu.

 

Tagi:

feng shui ,  szczęście , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót