Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Dlaczego kolce mają szkodzić? Według feng shui zaburzają energię, która krąży w domu między oknami a drzwiami. Brak przepływu energii może zaś skutkować przyciąganiem do domu negatywnych zjawisk. Wiele osób podobno twierdzi, że zauważyły niekorzystne zmiany życiu, odkąd do domu przyniosły kaktusa.


Dlatego, według wskazówek feng shui, trzeba dokładnie widzieć, gdzie umieścić kaktusa, by nie szkodził w naszym domu. Nie powinien stać w sypialni ani w pokoju, w którym odpoczywasz. Zakłóci wypoczynek i doprowadzi do konfliktów. Nie powinien stać w łazience, bo nigdy nie weźmiesz relaksującej kąpieli, ani w jadalni, gdzie spożywa się rodzinne posiłki, bo wywoła konflikty.

Gdzie więc powinny stać kaktusy? Zaleca się umieszczenie ich w miejscach, w których się pracuje. Powinny jednak stać na oknie. Stojąc na parapecie mogą ochronić nas przed zawiścią innych, którym przeszkadza nasz sukces. Dobrze też ustawiać je na tarasach czy w ogrodzie. Pełnią wówczas funkcję ochronną, bo przyciągając złą energię, nie wpuszczają jej za próg.


źródło https://www.bioguia.com/hogar/cactus-casa_42004583.html


Tagi:

feng shui ,  roślina ,  rośliny ,  kaktus , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót