Partner: Logo KobietaXL.pl

Wzgórek Wenus

Wzgórek Wenus jest łukowatą linią, która otacza podstawę środkowego i serdecznego palca. Jeśli masz w dłoni wyraźnie zaznaczony wzgórek Wenus, oznacza to, że możesz żyć głęboko i łatwo współczuć innym. Mniej wyraźny wierzch Wenus może oznaczać, że jesteś niepewny w swoich związkach i że możesz pracować, aby sprawić, by były lepsze,  jeśli zbudujesz w sobie zaufanie do innych ludzi.


Pierścień Jowisza

Pierścień Jowisza oznacza zdolności przywódcze. Sprawdź poniżej podstawy palca wskazującego, czy wokół niego znajduje się jakakolwiek linia oznaczająca pierścień Jowisza. Jeśli masz mocno zarysowany pierścień Jowisza, możesz cieszyć się wielkim szacunkiem i być prawdziwym liderem. Jeśli masz płytki pierścień Jowisza, być może będziesz musiał starać się rozwijać swoje umiejętności przywódcze, aby odnieść sukces.

Jeśli nie masz pierścienia Jowisza, nosić pierścionek lub obrączkę na palcu wskazującym, aby rozwijać cechy przywódcy.


Pierścień Saturna

Pierścień Saturna owija się wokół podstawy środkowego palca i może wskazywać na to, że jesteś pesymistą, łatwo się frustrujesz. Uważasz, że istnieje zbyt wiele przeszkód, które musisz pokonać w życiu. Jeśli masz pierścień Saturna, staraj się zachować optymizm, skutecznie komunikować się i współczuć innym, ponieważ może to pomóc zmienić twoje nastawienie do życia.


Pierścień Apollo

Pierścień Apollo jest zakrzywioną linią, która otacza podstawę palca serdecznego, a jego obecność jest rzadka. Pierścień Apollo, może tłumić twoją kreatywność i wywoływać do wielu rzeczy negatywne nastawienie. Dążenie do pozytywnego nastawienia i kreatywność pomoże ci to przełamać.

Jeśli masz pierścień Apollo, oddaj się pasji twórczej, takiej jak rysowanie, malowanie lub pisanie.

 

żródło

https://es.wikihow.com/leer-las-l%C3%ADneas-de-la-palma-de-la-mano

Tagi:

chiromancja ,  dłonie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót