Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Linia Marsa jest linią prawie równoległą do linii życia i może rozciągać się od punktu początkowego linii życia aż do nadgarstka. Linia Marsa bardzo blisko linii życia nazywa się linią witalności. Linia Marsa oddalona od linii życia nazywa się linią wpływów rodzinnych.

 

Linia Marsa, która jest umiejscowiona bardzo blisko linii życia nazywa się „linią podtrzymującą życie” i może wzmocnić witalność. Linia z Marsa daleko od linii życia nazywa się „linią wpływów rodzinnych”, co sugeruje wpływ rodziny na podejmowane decyzje oraz jej wsparcie.

 

Jeśli linie Marsa są głębokie i jasne, wskazuje to na możliwość zrobienia kariery i bogactwa, które przychodzą bez trudu. Może też oznaczać długowieczność.

 

 

Kiedy linia Marsa zaczyna się od szczytu Wzgórka Wenus (jest to wierzchołek zaczynający się pod kciukiem) i kończy się poniżej niego, oznacza to silne poczucie sprawiedliwości.

 

Linia witalności

Linia Marsa usytuowana zaraz przy linii życia, jest również znana jako linia witalności lub dodatkowa linia życia. Jeśli linia jest wyraźna, może zwiastować łatwe dochodzenie do zdrowia przy różnych dolegliwościach. Ludzie z tego rodzaju linią pracują z pasją i mają więcej cierpliwości i odwagi, aby przezwyciężyć trudności i wieść szczęśliwe życie.

 

Tradycyjnie linia witalności nazywana jest także linią tajemnej cnoty, wskazującą na dobre uczynki przodków i silną witalność, aby oprzeć się kryzysowi i poważnej chorobie. W rezultacie linia może zamienić nieszczęścia w błogosławieństwa.

 

Linia wpływów rodzinnych

Linia wpływów rodzinnych symbolizuje uczucia rodzinne. Ludzie z tą linią mają ścisły związek ze swoimi związkami krwi jako rodzice, partnerzy, bracia lub siostry. Wskazuje na to, że zawsze można liczyć na pomoc członków rodziny.

 

Jednocześnie linia ta znana jest jako linia złej miłości, która oznacza, może zwiastować nieszczęśliwy związek lub związek z osobą już zajętą.

Tagi:

chiromancja ,  linia Marsa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót