Partner: Logo KobietaXL.pl

Chodzi po podwójny znak X. Czyli musisz go mieć na prawej i lewej dłoni Posiadaczem dwóch X jest podobno Władimir Putin, miał je także Abraham Lincoln.

 

 Masz taki znak na obu dłoniach?

 

O podwójnych literach X na dłoniach głośno już było w starożytnym Rzymie. Aleksander Wielki był miłośnikiem chiromancji i na podstawie linii papilarnych dłoni wybierał swoich oficerów.

On sam miał dwa X, co potwierdzać miało ogromne znaczenie tych znaków na dłoniach.


Co więc tajemnicze X oznaczają? Mają je mieć tylko wybrańcy losu, których przeznaczeniem jest rządzenie i nie potrzebują do tej roli specjalnego przygotowania. Oni po prostu mają to w genach. Konkurować z nimi nie mogą nawet ci, którzy wiele lat spędzili, aby przygotować się do sukcesu. Posiadacze podwójnej litery X są silnymi osobowościami i wytwarzają wokół siebie taką energię, że wiadomo jest, iż należą do ścisłej czołówki.

Są ludźmi unikatowymi, utalentowanymi, widzącymi więcej niż inni i nie dającymi się oszukać. Są również sprawni fizycznie i odporni na choroby. Mają ogromny wpływ na życie innych ludzi.

Jeśli więc jesteś posiadaczem podwójnych znaków X, wykorzystaj swoje talenty. Jesteś osobą nietuzinkową, predystynowaną do wyższych celów. 

Tagi:

biała magia ,  chiromancja ,  wróżby ,  dłonie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz