Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto trzy znaki Zodiaku, urodzone pod którymi kobiety mają zdolności magiczne.

 

 

3 miejsce - Panna

 

Panna to prawdziwa wiedźma. Wystarczy jedni jej spojrzenie, by ludzie spełniali jej prośby, byli pod jej urokiem. Potrafi każdego rozgryźć w okamgnieniu. Panna jest świetnym psychologiem i jeśli wybierze ten zawód, będzie w nim perfekcyjna. Ale dotyczy to wyłącznie kobiet. Mężczyźni Panny nie mają takich zdolności.

 

 

2 miejsce - Skorpion

 

Skorpionki nawet nie ukrywają faktu, że mają magiczne zdolności. Często udają skromne i bardzo słodkie, ale strzeżcie się, bo potrafią śmiertelnie ukąsić. Umiejętnie wykorzystują swoją intuicję, potrafią manipulować innymi, jeśli tego zechcą.

Skorpionki umieją wykorzystywać swój dar i jest wśród nich dużo kobiet, które parają się wróżbami czy też jasnowidztwem.

 

1 miejsce – Baran

 

To urodzone czarownice i umiejętności parapsychologiczne mają we krwi. Problem jednak w tym, że rzadko tym wiedzą, a jeszcze częściej w czary nie wierzą. Bo Barany są bardzo uziemione i konkretne. Jeśli jednak Baran ma świadomość swojego daru, to może penetrować nieznane inne tereny. Baran ma też doskonałą intuicję, którą potrafi wykorzystać.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  biała magia ,  czarownica , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót