Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto ranking od ostatniej pozycji do pierwszego – czyli piątego miejsca.

 

1. Byk 20.04 – 22.05

 

To potężny znak, pamiętający drażliwe sytuacje. Mówienie prawdy to jeden z jego sposobów, aby zachować swoją wysoka pozycję wśród innych. Co ciekawe, osoby urodzone pod tym znakiem mówią prawdę nie tylko o innych, ale także o sobie. Dzięki temu Byk jest osobą wiarygodną.

 

2. Rak 22.06-22.07

 

Rak jest bardzo lojalną osobą, dlatego rzadko posuwa się do kłamstwa. Stąd Rak nie umie odmawiać pomocy – poproszony o coś natychmiast działa, jeśli wie, że jego rozmówca zna jego moce sprawcze. Jeśli Rak kłamie, to wyłącznie ze wstydu, aby ukryć niezręczne dla siebie sytuacje.

 

3. Lew 23 lipca – 23 sierpnia

 

Lew nie owija niczego w bawełnę, nie oszukuje. Jeśli ma powiedzieć nie, to twardo je mówi. Jest za to uczciwy i wierny w przyjaźni. Mówienie prawdy powoduje jednak, że wielu ludzi Lwa się boi. Bo Lew nie potrafi ukrywać uczuć i nie jest dobrym dyplomatą.

 

4. Skorpion 23.10 – 21.11

 

Powie prawdę nawet, gdy wie, że ktoś z tego powodu będzie cierpieć. Nie ma zahamowań, bo jakie jest jego poczucie sprawiedliwości. W dodatku musi ją wyrazić natychmiast nie bawiąc się w dyplomację. Ale oczekuje tego samego w stosunku do swojej osoby od innych.

 

5. Baran 21.03 – 20.04

 

Powie prawdę nawet gdy nie leży to w jego interesie. Musi, bo inaczej nie umiałby spojrzeć w lustro. Powstrzymuje się rzadko i tylko wtedy, gdy uzna, że nie ma potrzeba ranić kogoś tak strasznie. Nienawidzi kłamstwa i bycia oszukiwanym. Natychmiast rozwiązuje konflikty. Z tego powodu ma wielu wrogów.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  biała magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót