Partner: Logo KobietaXL.pl

Ezoterycy twierdzą, że portale są wyjątkowymi momentami w kosmicznym czasie, które pozwalają nam uzyskać dostęp do wyższych wymiarów, aby wzmocnić naszą intencję.

 

Czym są portale energetyczne?

Portale energetyczne to te momenty, które tworzą bezpośrednie połączenie ze wszechświatem. Zdaniem astrologów, kiedy pojawia się początek portalu energetycznego, następuje bezpośrednie połączenie świata ziemskiego i duchowego, dzięki czemu wymiana energii zwiększa jej percepcję, odbiór i siłę. Ten moment jest właściwym czasem dla ludzi, aby połączyć się ze wszystkim, co chcą zmaterializować w swoim życiu.

Wedle osób wierzących w energię wszechświata, łączenie się z wyższymi energiami, niewidocznymi, ale potężnymi, wspomaga możliwość osiągnięcia tego, o co się prosi.

Portale to tak naprawdę „bramy”, które pomagają nam dostosować nasze pragnienia do uniwersalnego przepływu energii i prowadzą do szybszej i skuteczniejszej manifestacji pragnień.Skąd wiemy, że dziś zaczyna się portal 777?

Wystarczy spojrzeć na dzisiejszą datę – 07,07.2023. Jeśli zsumujemy liczby z roku, otrzymamy trzy siódemki. A liczba 7 ma znaczenie magiczne. Uważa się, że jest powiązana z doskonałością, całością, dobrobytem i duchowością. Reprezentuje połączenie między światem materialnym a duchowym i jest uważana za liczbę przynoszącą szczęście i ochronę. Jest również związana z intuicją, mądrością i manifestacją.

Portal 777 ma różne znaczenia, na poziomie duchowym i numerologicznym. Jego energia pozwala się skupić, lepiej poznać siebie i wiedzieć czego szuka twoja dusza.


Chociaż to odkrywanie siebie będzie stopniowe, nastąpi po to, abyś mógł znaleźć swoje szczęście. Duchowo portal 777 dodaje odwagi, więc jest to idealny czas, aby przezwyciężyć wszystko, co cię przeraża i uniemożliwia rozwój w życiu.

Warto zaznaczyć, że portal 777 może sprawić, że wreszcie spełnią się twoje marzenia.

Podczas portalu 777 wzmocniona moc liczby 7 będzie obecna jako wyjątkowa okazja do wykonywania rytuałów i pracy nad manifestacją naszych najgłębszych pragnień.
To zaproszenie do porzucenia ograniczeń i rozwiązania więzów, które cię krępują, odnowienia pozytywnej energii i zamanifestowania nowych intencji, aby w nie uwierzyć i podjąć wysiłek.

 

Jakie rytuały możesz zrobić?


1. Znajdź ciche miejsce, zapal świece, kadzidełko, liście laurowe lub cynamon lub coś innego, co pomoże ci się zrelaksować, Otwórz umysł i serce. Weź kartkę papieru i napisz 7 intencji w pozytywny sposób i tak, jakby już się spełniły. Złóż papier i przechowuj go w miejscu, w którym się nie zgubi. Rytuał możesz powtórzyć 14, 21 i 28 lipca.

 

2. W dniach 7, 14, 21 i 28 lipca noś białe ubranie, aby się oczyścić.

 

3. Ustaw jako jeden ze swoich celów przezwyciężenie strachu. Zrób w tym okresie coś, czego najbardziej się boisz. Korzystaj z energii trzech siódemek.

 

4. Używaj niebieskiej świecy. Zapalaj ją 7, 14, 21 i 28 lipca. Myśl wówczas o swoich marzeniach, które chciałbyś spełnić.

 

Źródła

https://mexico.as.com/actualidad/portal-energetico-230323-que-es-significado-y-cuando-sera-n/

https://lanoticia.com/espiritualidad/que-trae-para-ti-el-portal-777-ritual-paso-a-paso/

https://www.sdpnoticias.com/estilo-de-vida/portal-777-significado-y-ritual-para-manifestar-bendiciones-el-7-de-julio/Tagi:

biała magia ,  portal energetyczny , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót