Partner: Logo KobietaXL.pl

Trójkąt, bo o nim mowa, ma głęboką symbolikę od czasów starożytnych. To wszystko widzące oko. Odwrócony trójkąt oznacza naczynie gotowe do przyjęcia Wody i odpowiada kobiecej zasadzie - Mądrości, która generuje Główny Pomysł.

Trójkąt z wierzchołkiem do góry symbolizuje męskość wraz z jej siłą.

 

Trójkąt równoboczny, symbolizuje w tradycji hebrajskiej doskonałość wśród chrześcijan oznacza Trójcę - Ojca, Syna i Ducha Świętego.

 

Dla masonów trójkąt symbolizuje Trójkąt kosmosu, a jego boki przedstawiają Światłość, Ciemność i Czas (podstawa).

 

Symbolika trójkąta: Wielka Matka jako rodzic, matczyne łono kosmosu, życie, łaska Boża, płodność, natura, dobrobyt, harmonia, (królewska) moc, miłość, prawda i mądrość.

 

Jeśli więc trójkąt ma tyle magicznych znaczeń, trudno się dziwić, że ma swoją symbolikę również w chiromancji. Co oznacza więc trójkąt na lewej dłoni?

 

Jeśli figura jest dokładnie na środku i styka się z innymi liniami, będzie to wskazywać na solidne zabezpieczenie finansowe i możliwość zdobycia pieniędzy oraz osiągnięcia sukcesu. Ale nie jest to sukces, który sam i lekko przyjdzie. Należy zasłużyć na niego ciężką i wytężoną pracą. Nie mniej jednak, o ile właściciel takiego trójkąta nie zejdzie z obranej do celu drogi, cel ten jednak osiągnie.

Jeśli macie na lewej dłoni kilka małych trójkątów, to znak, że możecie osiągać sukces na różnych polach. 

 

Kilka trójkątów na lewej dłoni.

 

Są jednak szczęśliwcy, którzy mają wyraźny duży trójkąt na lewej dłoni. 

 

Te trzy linie wskazują, że dana osoba jest w stanie jednocześnie mieć kontrolę nad zarządzaniem umysłem, rozpoznaniem  swoich mocnych stron i ma potencjał do szybkiej adaptacją do każdej sytuacji. Duży trójkąt to dość rzadkie zjawisko, a osoba, która ma szczęście być właścicielem takiej figury, jest osobą wyjątkową.

 

Duzy trójkąt, ale jeszcze nie z tych największych.

 

Duży trójkąt nie tylko zapewnia niezbędną równowagę, ale także pokazuje obfitość na każdym polu. Są to zarówno finanse, jaki możliwość poznania tajemnic świata mistycznego. Im jest większy, tym więcej możliwości mają jego posiadacze.

 

Tagi:

chiromancja ,  dłoń ,  trójkąt , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót