Partner: Logo KobietaXL.pl

Długość małego palca zdradza wiele cech naszego charakteru. Czytamy je z lewej dłoni, bo to ona ma związek z tym co ukryte, z przeznaczeniem człowieka czyli z tym co się w jego życiu wydarza, a na co nie ma wpływu. Na podstawie lewej dłoni określany jest też charakter człowieka, jego osobowość, uzdolnienia, wady i zalety

 

 

Wyprostuj więc palce lewej dłoni i sprawdź długość małego palca w odniesieniu do linii najwyższego stawu palca serdecznego.

 

1. Mały palec jest krótszy

 

Jeśli czubek małego palca nie wykracza poza górny staw palca serdecznego, oznacza to, że jesteś osobą życzliwą, wierną, zawsze służysz dobrą radą. Możesz być trochę nieśmiały i powściągliwy, ale jesteś wyjątkowy i zawsze masz dobrych ludzi wokół ciebie. Niestety, zbyt często łatwo dajesz się oszukać innym, bo za szybko ufasz ludziom. Czasami nieśmiałość nie pozwala ci na spełnienie marzeń.

 

2. Mały palec jest równo na wysokości linii

 

Jesteś osobą bardzo niezależną, lubisz angażować się w różne działania, bywasz wręcz perfekcjonistą. Bywasz postrzegany jako osoba zimna i niedostępna, ale tak naprawdę masz bardzo dobre serce. Twoją wadą jest wrodzona nieufność, co często sprawia, że prowadzisz samotne życie. Bywa, że tracisz partnera właśnie przez brak zaufania.

 

 

3. Mały palec sięga ponad linię stawu

 

Jeśli twój mały palec sięga ponad górną linie, jesteś osobą godną zaufania, która nienawidzi kłamstwa. Masz łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi. Z reguły wiedziesz dobre, pogodne życie w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Bronisz zawsze słabszych, nie poddajesz się łatwo.

 

 

4. Mały palec jest prawie tak samo długi, jak serdeczny

 

Oczywiście zawsze jest krótszy, ale są ludzie, którzy mają ten palec prawie równy serdecznemu. To osoby wyjątkowe, odnoszące duże sukcesy, prawdziwi liderzy. Doskonale radzą sobie w kryzysach, umieją za sobą pociągnąć innych i zaszczepiać ich swoimi pomysłami.

 

 

Jeśli teraz kogoś spotkasz po raz pierwszy w życiu, spójrz na jego mały palec. Dużo ci powie na temat tej osoby.

Tagi:

chiromancja ,  wróżba , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót