Partner: Logo KobietaXL.pl

To właśnie wzgórze Saturna dostarcza wiedzy na temat cierpliwości, poczucia obowiązku i odpowiedzialności, a także skromności i potrzeby samotności.

 

Jeśli jest normalnie wzniesiony, może to oznaczać osobę przyjazną i niezależną oraz taką, która wierzy, że wszystko dzieje się tak, jak powinno. Kiedy wydaje się nadmiernie rozwinięty, może to oznaczać osobę upartą, bez poczucia winy, czasami przygnębioną, cyniczną, nieufną, zbyt nieśmiałą i zbyt odizolowaną od innych.

 

Jeśli miejsce to jest kompletnie płaskie, może to świadczyć o dezorganizacji, powierzchowności i braku autorefleksji. Jeśli jest lekko zaznaczony, osoba taka łatwo popada w przygnębienie, bywa samotna. Ponadto jest przesądna i ma silne poglądy religijne.

 

Jeśli na wzgórzu Saturna jest krzyż, to nie jest dobry znak. Może to być oznaką niebezpieczeństwa, wypadków i pecha. Często wskazuje na problemy z poczęciem dzieci, a osoba taka często pozostaje bezdzietna.

 

Kwadrat na dłoni jest generalnie znakiem ochronnym, a kiedy pojawia się na wzgórzu Saturna, chroni osobę przed nieszczęściami, chorobami i wypadkami.

 

Jeśli na wzgórzu jest gwiazda, jest to dobry znak, zwiastuje sukcesy.

 

Okrąg wskazuje na osobę głęboko uduchowioną, trójkąt pokazuje, że dana osoba ma zdolności paranormalne, ale pojawia się on bardzo rzadko.

Jeśli na wzgórzu Saturna znajduje się pionowa linia, to dobry znak. Wskazuje osobę, która będzie mieć spokojne i harmonijne życie do późnej starości.

 

Kiedy ktoś ma dwie równoległe linie na wzgórzu Saturna, jest to dobry znak, ale wskazuje, że sukces przyjdzie do tej osoby dopiero w starszym wieku.

 

Jeśli dana osoba ma wiele rozproszonych linii na wzgórze Saturna lub linie tworzące siatkę, te symbole nie są dobrym znakiem. Wskazują na zły los i kłopoty w życiu.

Tagi:

chiromancja ,  wzgórze Saturna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz