Partner: Logo KobietaXL.pl

Spójrz więc na swój mały palec i sprawdź jego długość. W którym miejscu kończy się twój palec w stosunku do górnej linii palca serdecznego? 


Tu macie zaznaczona górną linię palca serdecznego. 

 

1.  Palec sięga dokładnie do górnej linii


Starasz się chronić swoje uczucia i nie jesteś zbyt otwarty na nieznajomych, potrzebujesz czasu, zanim się z kimś zaprzyjaźnisz. Jesteś osobą emocjonalną, jak komuś zaufasz, może liczyć na twoją lojalność, możesz też być nieco arogancki. Nienawidzisz kłamstw, hipokryzji i nieuczciwości, ponieważ są one sprzeczne z twoimi przekonaniami. Lubisz eksponować swój silny charakter. Może być również znany z tego, że jesteś trochę ekscentryczny i masz wielkie serce, które jest zawsze otwarte na innych. Jesteś dobrym pracownikiem; jesteś bardzo zmotywowany i wykonasz każde powierzone ci zadanie.  Bywasz czasami zbyt szczery i zbyt łatwo okazujesz emocje.

 


2. Palec sięga poniżej górnej linii


Jesteś nieśmiałą i powściągliwą osobą i nie lubisz nowych znajomości ani bycia w centrum zainteresowania. W związku jesteś lojalny i oddany, a twój partner otrzymuje od ciebie wiele uwagi. Masz bardzo wrażliwą duszę. Ludzie przychodzą do ciebie po radę, bo umiesz dochować tajemnicy. Kiedy podejmiesz decyzje, rzadko zmieniasz zdanie. Ludzie czasami uważają cię za osobę oschłą i zamkniętą, ale ty tylko chronisz siebie przed zranieniem. W głębi duszy marzysz jednak o bliskości z innymi. Często jednak bywasz samotny.

 


3. Palec sięga powyżej górnej linii

 

Nie należysz do tych, którzy mają o wszystko pretensje i niewiele ci może w życiu przeszkadzać. Nie lubisz jednak niespodzianek, unikasz nowych miejsc i nieznanych sytuacji.  Jesteś otwarty na innych, szanujesz ich opinie. Bywasz jednak apodyktyczny podczas dyskusji, potrafisz nawet kogoś obrazić, ale zawsze przepraszasz. Trudne dla twojego partnera jest to, że jesteś zamknięty i nie lubisz dzielić się swoimi uczuciami. Lubisz otaczać się uczciwymi ludźmi, bo sam nie masz nic do ukrycia i zawsze działasz w sposób odpowiedzialny. 

 

 

Tagi:

chiromancja ,  dłoń , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót