Partner: Logo KobietaXL.pl

Jak wygląda impreza?

 

W trakcie spotkania, które potrwa 2,5 godziny przewidziane są: gry integracyjne np. bingo towarzyskie, rywalizacja w zespołach, gry zręcznościowe, elementy cuddle party (party przytulankowe), warsztaty komunikacji damsko-męskiej prowadzone przez trenerów umiejętności miękkich. Chętni będą mogli także potańczyć. Nie musisz przychodzić z kimś znajomym, organizatorzy zadbają o dobra integrację.

 

party

 

Dla kogo?

 

Impreza dedykowana jest mężczyznom i kobietom, którzy lubią poznawać nowych ludzi. Odnajdą się na niej zarówno osoby, które czekają jeszcze na wybrankę lub wybranka serca, zakończyły związek bądź są szczęśliwymi, dbającymi o swoje potrzeby singlami. Domówka walentynkowa oprócz dobrej zabawy daje także szansę na poznanie drugiej połówki.

 

Organizacja

 

Spotkanie odbędzie się 14 lutego od 18.00 do 20.30 w centrum Warszawy. Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę i zimne napoje oraz przekąski. Pary podarowują sobie maskotki i czekoladki, a co ze singlami? Mogą sobie samemu zrobić prezent w postaci uczestnictwa w takiej imprezie. Uważamy, że świętowanie dnia miłości należy się singlom, tak samo jak i parom. Więcej informacji można uzyskać pisząc na kontakt@przytulanie.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 733 962 033. Liczba miejsc jest mocno limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Mamy dla Was jedną wejściówkę! Napisz na adres kontakt@przytulanie.pl, dlaczego chcesz przyjść, a najciekawsza odpowiedź będzie nagrodzona!

 

http://www.przytulanie.pl/walentynki-dla-singli-w-warszawie/

 

Tagi:

singiel ,  walentynki ,  impreza ,  Warszawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót