Partner: Logo KobietaXL.pl

BARAN

Ludzie tego znaku mają tendencję do kontrolowania innych, co może męczyć bliskich ludzi i ich partnerów. To zachowanie, wraz z impulsywnym charakterem, nie jest czymś, z czym każdy może sobie poradzić. Ponieważ Baran jest też szczery do bólu, nie znosi zakładania masek i fałszu, może wybrać samotne życie, bo trudno mu zaakceptować życie w kłamstwie.


 

BYK

 Byki lubią dużo rozmyślać co sprawia, że wyobrażają sobie różne negatywne rzeczy na temat innych ludzi.  A jeśli dodatkowo odczują, że związek nie jest zdrowy ani szczery, podejmą decyzję o odejściu.

 

Innym powodem jest to, że Byki cenią wygodne życie i nie koniecznie chcą mieć za dużo obowiązków.


 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta lubią zadowalać innych, ale nigdy swoim kosztem. To często prowadzi do konfliktów, szczególnie, że natura Bliźniąt jest bardzo zmienna.

 

Bliźnięta szybko się nudzą, chcą ciągłych atrakcji, wielu partnerów za tym nie nadąża, a Bliźnięta wolą samotność niż stagnację. 


 

RAK

Raki dużo analizują swoje życie, aby zrozumieć, czy żyją autentycznie, czy też są zależni od innych ludzi, te ciągłe wątpliwości mogą prowadzić do wielu trudności w relacjach. 

Raki nie lubią też zmian, chodzą utartymi ścieżkami, boją się wyzwań i nowości. To często jest zbyt monotonne dla ich partnerów, a Rak raczej zamiast iść na żywioł, wybierze spokojną samotność.

 


LEW

Lwy mają bardzo duże ego, wysoką samoocenę, mierzą więc wysoko w poszukiwaniu idealnego partnera. Przywiązują dużą wagę do tego, jak widzą ich inni, do swojego społecznego wizerunku.


To może sprawić, że mają kłopot ze znalezieniem odpowiedniej osoby, a że nie chcą schodzić poniżej swoich wymagań, wybiorą samotność. 


PANNA

Panny zwykle dzielą włos na cztery, zajmują się szczegółami i wieloma rzeczami, które są drugorzędne, a że  większość z tych kwestii jest poza ich kontrolą, to powoduje frustrację i problemy w relacjach z innymi ludźmi.


Panna jest bardzo wymagająca w stosunku ludzi, prawie zawsze mają krytyczny ogląd sytuacji,  mają wiele wahań i to często powoduje, że wolą być samotne.


WAGA

Waga bywa pesymistka i zaraża wkoło swoim czarnowidztwem. To też często powoduje, że Waga ma na swój temat dość kiepskie mniemanie, co sprawia, że ma kłopot z szukaniem partnera. 


Znak ten może również łatwo się poddać przy pierwszej przeszkodzie lub komplikacji, Waga szybko traci nadzieję i zrywa związek, nie pozostawiając szansy na przezwyciężenie problemów i nie daje drugiej szansy.


SKORPION

Skorpiony, szczególnie będąc w dołku, mają  problemy z samooceną i pewnością siebie, więc ich relacje z innymi są skomplikowane.  Nie lubią mówić o sobie, co sprawia, że inni uważają ich za osoby skryte lub nieszczere.


 Skorpiony są też szalenie inteligentne i wymagają od swoich partnerów podobnej cechy. nie lubią czczych rozmów o niczym, często więc z tego powodu wybierają samotność.


STRZELEC

Jeśli jesteś Strzelcem, może się okazać, że zawsze zastanawiasz się, czy dokonałeś słusznego wyboru, czy osoba obok ciebie to jest ta właściwa. To powód dla którego Strzelec ma wieczne rozterki. A że uwielbia wolność, podróże, nie znosi przywiązania do jednego miejsca, czasami woli być samotny. 


 To przywiązanie dotyczy też ludzi, dlatego Strzelcy kochają nowe znajomości.


KOZIOROŻEC

Koziorożce mają zwykle priorytety, takie jak studia, rozwój zawodowy  i często relacje z innymi ludźmi schodzą na dalszy plan. Koziorożce często wybierają karierę zawodową i są w tym naprawdę dobre.


W związkach działają podobnie, nie ma naturalności, są natomiast plany, które należy realizować.To powoduje, że ciężko im znaleźć odpowiednią osobę.


 WODNIK

Wodniki mają wrodzoną tendencję do samotności, mogą stosować różne strategie, aby pozostać samemu, tworzyć bariery emocjonalne, udawać obojętność lub po prostu wycofywać się bez wyjaśnienia.


 Wodniki nie są też skłonne do poświęcenia dla związku swoich życiowych priorytetów. Dlatego często z tego powodu wybierają samotne życie.


RYBY

Ryby są romantyczne i łatwo się zakochują, ale oczekują wzajemności. Jeśli ktoś  nie odwzajemnia ich uczuć, nie potrafi żyć w obłokach, to Ryby w końcu odejdą.


Z drugiej strony, gdy Ryby mają kryzys, są natychmiast pesymistycznie nastawione, pełne negatywnej energii. To sprawia, że są frustrujące dla partnerów, ludzie którzy z nimi przebywają, zaczynają się od nich odsuwać.  

 
 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  singiel , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót