Partner: Logo KobietaXL.pl

One często też wierzą, że bycie samemu jest bardziej satysfakcjonujące, bo nie ogranicza wolności. Dlatego, jeśli decydują się na związek, to tylko z wielkiej miłości, w przekonaniu, że jest to właściwa osoba, z którą chcą spędzić życie. Oto te znaki:

 

Koziorożec

Niewątpliwie osoby urodzone pod znakiem Koziorożca to ludzie, którym najbardziej odpowiada życie singla. Koziorożce często mają obsesję na punkcie swojej pracy i jest to jedyna rzecz, która ma dla nich ogromne znaczenie w ich życiu.

Koziorożce są bardzo ambitne i poukładane. Często nie wyobrażają sobie życia w rozgardiaszu, jaki może dać bycie w związku i konieczność dostosowania się do cudzych oczekiwań.

 

Panna

Panny lubią decydować o sobie i mają wewnętrzne rozterki związane z oddaniem komuś całej siebie. Ich poczucie i potrzeba wolności, marzenia o życiu bez zobowiązań, które mogą poświęcić na swoje pasje, dość często zniechęca je do życia z partnerem.

Z drugiej strony wierzą, że będąc samemu w życiu, mogą iść naprzód i wykorzystać swój potencjał. Boją się ograniczeń. Również z tego powodu nie czują motywacji do dzielenia życia z inną osobą.

 

Wodnik

Wodniki często są singlami, ale nie koniecznie kochają taki stan rzeczy. Często boją się trwałych związków, z drugiej jednak strony, marzą o znalezieniu drugiej połówki. Samotne życie nie jest ich pasja, ale bojąc się zawodu miłosnego, czasami wybierają właśnie takie życie.

Wodniki często robią karierę zawodową i mając Wodnika przy swoim boku należy liczyć się z tym, że będzie się w dużej mierze poświęcał pracy, kosztem życia rodzinnego.

Tagi:

znaki zodiaku ,  singiel ,  samotność ,  horoskop , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót