Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Poznaj religię, którą on wyznaje.

2. Musisz znać wasze wzajemne obowiązki i przyzwyczajenia związane z finansami takie jak np. comiesięczne opłaty, zaciągnięte kredyty, raty do spłat czy plany oszczędnościowe.

3. Poznaj jego pogląd na obowiązki domowe - zwłaszcza jeśli jeszcze nie mieszkacie razem.

4. Czy on chce mieć dzieci?

5. Sprawdź chemię między wami w sypialni. Jeśli już na początku nie ma między wami tego przyciągania, to później może być już tylko trudniej...

6. Poznaj jego "niezdrowe" nawyki. Pali papiersoy? Nie opuszcza deski klozetowej? Rozrzuca swoje brudne ubrania po całym domu? Odkryj jego najgorsze nawyki i dowiedz się czy będziesz w stanie je zmienić lub zaakceptować.

7. Poznaj jego poglądy na ważne społeczne i polityczne aspekty. Dowiedz się jaki jest jego stosunek do aborcji, posiadania broni czy kary śmierci. Nie musisz się z nimi zgadzać, ale dowiesz się z nich wiele na jego temat.

8. Musisz wiedzieć jak się z nim kłócić i jak godzić. Eksperci od związków są zgodni, że konflikty niszczą relacje, ale wykorzystywane świadomie w sposób konstruktywny,  nigdy wam nie zaszkodzą.

9. Poznaj jego przyjaciół.

10. Poznaj jego relacje z rodziną, a zwłaszcza z matką. Dobrze jeśli członków rodziny poznasz osobiście. 

11. Poznaj jego hobby i pamiętaj, że nie chodzi o szachy tylko o osobę, która uwielbia grać w szachy... 

12. Przekonaj się na własne oczy jak radzi sobie ze stresem, jak zachowuje się kiedy jest zdenerwowany i jak przyjmuje porażki czy niepowodzenia.

13. Jaką ścieżkę kariery zawodowej planujesz ty, a jaką planuje on?

14. Dowiedz się czy już wcześniej był zaręczony, żonaty i czy ma dzieci z poprzednich związków.

15. Poznajcie swoją przeszłość. Powinnaś wiedzieć co go ukształtowało, jakie doświadczenia były ważne w jego życiu, a o jakich wolałby zapomnieć. On powinien wiedzieć to samo o tobie, bo to w końcu wasza przeszłość sprawiła, że jesteście dzisiaj razem.

16. Jaką kawę lubi. Co je na śniadanie. Jaką prasę poranną przegląda. Może to według ciebie mało ważne rzeczy, ale te małe rzeczy robią ogromną różnicę - zwłaszcza w związku.

17. Sprawdź, czy jest zazdrosny, czy będzie ograniczał twoją wolność?

18. Musisz znać różnicę pomiędzy miłością, sympatią i zauroczeniem. Nie angażuj się pochopnie.

 

 

Tagi:

związek ,  singiel ,  uczucie ,  partner ,  miłość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót