Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Włosy

Od mycia głowy zaczynają ludzie utalentowani, marzyciele, którzy wierzą w swoje marzenia i dążą do ich realizacji. Choć czasami bywają niecierpliwi, mimo to są gotowi do ciężkiej pracy, bo wiedzą, że bez niej celu nie da się osiągnąć.

Nie gonią za pieniędzmi, lubią przebywać w towarzystwie ludzi inteligentnych i kreatywnych.

W związkach są wierni i namiętni.

 

Klatka piersiowa i brzuch

Lubią sukces i lubią go świętować. Dobrze radzą sobie z przeciwnościami losu i uczą się na błędach. Są szczerzy, nie lubią plotek i mówienia za plecami o innych.

Są ogromnym wsparciem w związku, spontaniczni, cierpliwi, wyrozumiali. Uwielbiają wypoczynek i czas na lenistwo.

 

Twarz

Cenią sobie pieniądze i dlatego szukają pracy, która im je zapewni. Umieją szukać odpowiednich współpracowników, są liderami. Bywają jednak bezwzględni w dążeniu do celu i wtedy nie mają skrupułów.

Mają swój świat, w związkach bywają trudni. Lubią podporządkowywać sobie partnera. Nie mniej jednak umieją zapewnić poczucie bezpieczeństwa.

 

Ramiona

To typowi samotnicy, którzy nie szukają na siłę drugiej połówki. Lubią wypoczynek daleko od ludzi. Nie afiszują się ani prestiżem ani pieniędzmi, są godni zaufania i stali w relacjach. Nie proszą nigdy o pomoc i lubią mieć pracę samodzielną, bo męczy ich praca w zespole.

Jeśli już wejdą w związek są bardzo wierni.

 

Pachy

Osoby bardzo pracowite i konsekwentne. Nie chcą być jednak liderami, wolą podporządkować się innym. W zespole są niezastąpieni.

W życiu prywatnym bywają nieufni, co sprawia, że trudno im znaleźć druga połówkę. Lubią pomagać bezinteresownie innym, można na nich liczyć.

Tagi:

test ,  psychozabawa ,  psychologia ,  prysznic ,  kąpiel , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót