Partner: Logo KobietaXL.pl

Który obrazek wywołuje u ciebie marzycielski uśmiech? Nie zastanawiaj się długo, wybierz miejsce, które cię przyciąga i sprawdź, co to oznacza.

 

 

1. Jesteś odważna, namiętna, energiczna. Uwielbiasz seks, lubisz szukać nowych doznań, dominujesz. Umiesz osiągać swoje cele. Potrafisz być liderem. Jesteś osobą otwartą i inteligentną.

 

2. Masz wielu przyjaciół, lubisz brylować. Robisz wiele rzeczy na pokaz. Życie postrzegasz jako grę i umiesz się świetnie w nim poruszać. Masz zdolności biznesowe. Miłość, uczucia stawiasz na drugim planie.

 

3. Wydajesz się być osobą bardzo zamkniętą, ale w rzeczywistości tak nie jest. Wśród osób którym ufasz jesteś otwarta i bardzo przyjazna. Rzadko jednak znajdujesz takie osoby. Umiesz dostosować się do każdych okoliczności.

 

4. Masz łatwy i przyjazny charakter. Lubisz pomagać ludziom. Łatwo wybaczasz, umiesz zachować sekret. Wiele osób szuka u ciebie porady. Lubisz dobrą zabawę.

 

5.Masz melancholijna osobowość i szklanka dla ciebie jest zawsze do połowy pusta. Szybko oceniasz innych, widzisz w nich z reguły wady. Z drugiej strony jesteś szlachetna i mądra.

 

6. Jesteś introwertyczką,  najważniejszy dla ciebie jest twój świat wewnętrzny. Ukrywasz swoje uczucia przed światem. Potrafisz być samowystarczalna. Świetnie sobie radzisz w życiu – umiesz wygrywać spory, przekonywać innych.

 

 

Tagi:

test ,  psychologia ,  osobowość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót