Partner: Logo KobietaXL.pl

Weź swoją pomadkę do ręki i porównaj ją z rysunkiem. Która ze szminek najbardziej przypomina twoją?

 

test

 

1. Szpic

 

Jesteś praktyczna, pewna siebie, ale dość konserwatywna. Wiesz czego chcesz, czego ci brakuje, za bardzo jednak skupiasz się na drobiazgach.

 

2. Równomiernie zaokrąglona

 

Jesteś samotnikiem, masz zawsze zimną krew, świetnie bronisz swoich racji. Jesteś pracowita, dokładna, planujesz wszystko z góry. Brakuje ci jednak poczucia humoru.

 

3. Nieregularny kształt

 

Bywasz niezrównoważona, byle co wyprowadza cię z równowagi. Ukrywasz to jednak pod pozornym poczuciem pewności siebie. Lubisz piękne rzeczy, marzysz o wielkim romansie.

 

4. Ołówek

 

Jesteś egoistka, masz skłonności do kontemplacji. Bywasz arogancka, dyskredytujesz innych. Sama siebie uważasz za chodzący ideał.

 

5. Płaska

 

Jesteś optymistką, obce ci są stany melancholii i czy przygnębienia. Masz łatwość kontaktów z ludźmi, jesteś bezpośrednia, czasami aż za bardzo. Nie zawracasz sobie głowy błahostkami.

 

6. Ołówek bez górnej części

 

To rzadkość. Ty tez jesteś bardzo oryginalna, ale też pełna sprzeczności i zmian nastroju. Bywasz impulsywna i niezrównoważona, lubisz być w centrum uwagi. Ale często zawodzisz innych.

 

7. Ścięta z jednej strony

 

Jesteś skuteczna, odpowiedzialna, masz wyobraźnię. Umiesz swobodnie wypowiadać swoje zdanie. Jesteś przedsiębiorcza, ale nie zawsze praktyczna. Jesteś lojalna, można na tobie polegać.

 

8. Ścięty stożek

 

Jesteś wesoła, spojona, zrównoważona. Znasz się na ludziach. Twoją jedyną wadą jest zazdrość.

 

 

Udostępnij nasz test swoim koleżankom!

http://damskiyclub.ru/kak-opredelit-harakter-zhenshhiny/

 

Tagi:

test ,  pomadka ,  test psychologiczny , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: