Partner: Logo KobietaXL.pl

Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi i wybierz typ mężczyzny, który ci odpowiada. A potem sprawdź, jakiego mężczyzny potrzebujesz.

 

test

 

1. mężczyzna – ojciec

 

Jesteś jak mała dziewczynka, która wymaga stałej uwagi i opieki. Bywasz niestabilna, nie bardzo wiesz, czego oczekujesz.

 

Jeśli mężczyzna się tobą nie interesuje, stajesz się kapryśna i nerwowa, co sprawia wiele kłopotów w związku. Aby poczuć się kochana, powinnaś mieć mężczyznę – ojca, który zaopiekuje się tobą i weźmie na sieie odpowiedzialność. Zaspokoi twoje pragnienia, nawet te absurdalne.

 

Taki facet będzie jak opoka. Z nim poczujesz się spokojna. Jego autorytet, pewność siebie pozwolą ci na zbudowanie trwałych relacji jak posłusznej córki z ojcem.

 

2. mężczyzna – dziecko

 

Jesteś kobietą – matka i Piotruś Pan to odpowiedni dla ciebie kandydat. Twój cel życiowy, to być niezbędną, pomagać, pocieszać, wyręczać. Cały swój wolny czas poświęcasz bliskim, którzy, jak sądzisz, nie daliby rady bez twojej pomocy i opieki. Za to poświęcenie chcesz być autorytetem i podporządkować sobie rodzinę.

 

Tak więc twoim idealnym partnerem może być wyłącznie mężczyzna, który z radością przyjmuje dominującą rolę kobiety, będzie cię słuchał i wykonywał twoje polecenia. Te cechy odpowiadają mężczyźnie – dziecku, który szuka kobiety – matki, mającej uchronić go od odpowiedzialności i wszelkich życiowych nieszczęść.

 

3. mężczyzna niezależny

 

Sama jesteś niezależna i samowystarczalna, więc takiego partnera ci trzeba. Mężczyźni postrzegają cie jako osobę ambitną, atrakcyjna i zuchwałą, a tu u większości z nich budzi lęk.

Większość z nich nie może się z tobą zmierzyć, bo nie są w stanie dać tyle wolności i swobody, ile byś chciała.

Wbrew obiegowej opinii, że mężczyźni nie szukają trwałych relacji, twój ideał chciałby być w związku z kobieta, za którą nie musi się czuć w pełni odpowiedzialny. Jednak znalezienia faceta, który zaakceptuje twoja potrzebę wolności nie jest proste, co nie oznacza, że niemożliwe.

 

4.mężczyzna – brat

 

Chcesz partnera, z którym możesz dzielić wszelkie doświadczenia, rozmawiać na każdy temat. Chcesz rozmawiać o wszystkim dzielić się spostrzeżeniami i spędzać wspólnie maksymalnie dużo czasu.

 

Podświadomie pragniesz być jego kochanka, powiernicą, przyjaciółką i speszyć na ratunek, o ile zajdzie taka potrzeba. Od niego oczekujesz takiej samej postawy.

 

Takie relacje są możliwe tylko z facetem, który poczuje w tobie „bratnia duszę”, a wasze relację będą na rożnych poziomach, w tym na przyjacielskim. Nie szukaj faceta dziecka, ani faceta – ojca, oni nigdy cię nie zrozumieją.

 

Jeśli potrafisz dać trochę swobody drugiemu człowiekowi, możesz budować niezła relację z mężczyzną niezależnym.

 

Podoba ci się nasz test? udostępnij go znajomym!

 

 http://damskiyclub.ru/kakogo-iz-etih-muzhchin-vyberite/

 

 

Tagi:

test ,  psychologia ,  związek ,  partner , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót