Partner: Logo KobietaXL.pl

Nie wolno długo namyślać się nad wyborem – po prostu, zatrzymajcie się na tych drzwiach, które wpadły wam w oko od pierwszego wejrzenia.

 

Po wyborze obrazka, poszukajcie numeru w wynikach testu.

 

test drzwi

 

WYNIKI TESTU

 

1 typ – lider

Jesteś człowiekiem aktywnym. Ludzie cię słuchają i szanują za brak uprzedzeń i za obiektywizm. Bezsprzecznie dysponujesz umiejętnością przekonywania, przewodzenia innym i zdolnościami organizatorskimi. Do pracy przystępujesz z zainteresowaniem i oddajesz się jej całą duszą. Lubisz towarzystwo i nowe wrażenia. A jeszcze do tego jesteś odwiecznym optymistą, co pomaga ci w każdej sprawie.

 

2 typ – perfekcjonista

Dysponujesz spokojnym i życzliwym dla innych usposobieniem. Jesteś raczej skłonny najpierw pomyśleć, niż cokolwiek wcześniej powiesz. Każdy swój krok starasz się analizować i obmyślać, aby nie zrobić błędu. Niezbyt szybko przywykasz do ludzi i nie od razu też zaczynasz ufać nowym znajomym. Posiadasz własne pojmowanie życia i we wszystkim starasz się podążać w myśl swoich zasad. Nierzadko wysoko stawiasz sobie poprzeczkę i dążysz potem do pokonania jej.

 

3 typ – intelektualista

Cechuje cię logiczne myślenie. Nawet rozwiązując ten test, najprawdopodobniej, dążyłeś do odnalezienia w nim jakiejś prawidłowości. Starasz się zawsze postępować zgodnie ze swoim sumieniem. Wierzysz w siebie i w swoje siły. Zapewne w tajemnicy przed innymi uważasz się za mądrzejszego od wielu otaczających cię ludzi. Jesteś bardzo bezpośredni i praktycznie nie można cię przekonać. Podoba ci się pozycja człowieka powściągliwego i w zasadzie masz „gdzieś” to, co o tobie myślą inni.

 

4 typ – spokojny

Jesteś osobą zrównoważoną, praktyczną. Ważna jest dla ciebie stabilność i jakość we wszystkim. Na przykład, zanim cokolwiek kupisz, obowiązkowo drobiazgowo studiujesz informacje o danym towarze i zbierasz opinie o nim. Bardzo możliwe, że posiadasz ukryte w sobie talenty, których zdecydowałeś się, że nie będziesz rozwijał, tylko dlatego, iż nie dostrzegłeś w nich praktycznych wartości. Nie przywykłeś, aby dzielić się problemami z innymi, ale niekiedy, mimo wszystko, zdarza ci się zwracać z prośbą o pomoc do bliskich ci osób.

 

5 typ – otwarty

Wyróżniasz się śmiałością. Nie straszne są ci zmiany, gdyż szybko przystosowujesz się do czegokolwiek nowego. Lubisz życie i pochłonięty jesteś samym jego procesem. Twą umiejętność ufania innym, obdarowywania ich szczęściem, miłością oraz radością – bardzo cenią bliskie ci osoby. Nie boisz się otwierać przed innym człowiekiem i okazywać mu swe uczucia. Szybko przywykasz do ludzi i niezwykle przeżywasz, gdy musisz ich opuścić.

 

6 typ – twórczy

Lubisz tworzyć coś nowego, komponować, fantazjować i coś zmieniać. Jesteś duszą artystyczną i towarzyską. Cenisz przyjaźń. Umiesz oczarowywać i przyciągać do siebie ludzi. W stosunkach z innymi jesteś osobą monogamiczną, nieskłonną do przebierania wśród partnerów i do szukania korzyści.

 

7 typ – zgodny

Jesteś osobą bardzo uczuciową. Umiesz przeżywać z innym człowiekiem, wsłuchiwać się i pomagać mu. Twoi przyjaciele cenią cię za wrażliwość i gotowość niesienia pomocy. Najbardziej nie lubisz sprzeczania się, kłótni i wyjaśniania stosunków, dlatego też unikasz konfliktów lub starasz się wszystko rozstrzygać polubownie. Masz świetną pamięć, ale niekiedy ona ci szwankuje, gdyż często popadasz w nostalgię i powracasz do przeszłości.

 

8 typ – wesoły

Jesteś osobą niezwykle towarzyską, lekko się z tobą płynie czas. Umiesz cenić życie i cieszyć się najprostszymi jego przejawami. Z pewnością do gustu przypada ci podróżowanie i odwiedzanie niezwykłych pięknych miejsc (lub chciałbyś to właśnie robić). Dzięki twojej przyjaźni i uczuciowości, którą emanujesz, masz najprawdopodobniej wielu przyjaciół. Ale nie zapominaj, iż przyjaciele potrzebni są nie po to, aby im pomagać. Nie krępuj się prosić ich o pomoc, jeśli zaistnieje taka konieczność.

z rosyjskiego tłumaczył Leszek Mikrut

http://damskiyclub.ru/otkrojte-ponravivsheyusya-dver-i-uznajte-o-sebe-bolshe/

 

Tagi:

test ,  test drzwi ,  psychologia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót