Reklama:
Reklama:

Ważne jest tylko to, by poddać się intuicji. Nie analizuj, nie przyglądaj się dokładnie. Rzuć okiem i wybierz, która z postaci na rysunku wydaj ci się być najstarsza.

 

test

 

1. Realistka

 

Jeśli wybrałaś tę postać oznacza to, że mocno stąpasz po ziemi. Jesteś do bólu realistką. Nie jesteś osobą uparta, jesteś otwarta na zmiany, ale i owe zmiany muszą być racjonalne i przemyślane.

 

Stale się rozwijasz, idziesz naprzód i kochasz to, że tak się dzieje. Jesteś osobą elastyczną, potrafisz przystosować się do grupy, ale też dbasz o swoje interesy.

 

2. Uparciuch

 

Jesteś przeciwieństwem nr 1. Kiedy coś przyjdzie ci do głowy, za nic nie ustąpisz. Ludzie mają cię za osobę upartą i trudną we współpracy. Do końca bronisz swojej idei, zrobisz wszystko, żeby wcielić ją w życie. To bywa powodem wielu kłopotów. Choć bywa trudno, masz w sobie to czego często brakuje innym – determinację.

Kiedy bardzo ci na czymś zależy, jesteś skłonna iść do celu nawet po trupach.

 

3. Kobieta kreatywna

 

Masz niesamowitą wyobraźnię i pomysły, o których inni mogą tylko marzyć. Myślisz nieszablonowo, jesteś indywidualistką. Niestety, twoje szalone pomysły nie są dla wszystkich zrozumiałe. Oni nie widzą świata tak jak ty, nie nadążają za twoją wizją. Musisz otaczać się podobnymi do siebie ludźmi, żeby zrozumieli twój świat i sposób patrzenia na życie. Wśród takich ludzi możesz rozkwitać.

 

4. Kobieta zadowolona z życia

 

Jeśli wybrałaś numer 4 to znaczy, że jesteś zwykłą kobieta, bez zadęcia i chorobliwych ambicji. Czasami lubisz nie myśleć o niczym, zwyczajnie cieszyć się życiem, mieć dla siebie chwile lenistwa. Nie lubisz komplikowania spraw, lubisz za to proste ,praktyczne rozwiązania.

Lubisz ćwiczenia fizyczne, które oczyszczają umysł, jesteś szczera i bezpośrednia. Mówisz ludziom prawdę w oczy, jesteś uczciwa, działasz przez serce.

 

https://www.paraloscuriosos.com/a15239/test-psicologico-cual-de-estas-personas-es-la-mayor-de-tu-eleccion-conoceras-toda-tu-personalidad

 

Tagi:

test,  kobieta,  mózg,  psychologia, 

Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

    Brak komentarzy
Powrót
Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Reklama:
Loading...