Partner: Logo KobietaXL.pl

Ten test psychologiczny opiera się na wyborze odpowiedniego kształtu pióra. Najpierw wybierzcie to, które podoba wam się najbardziej, a potem sprawdźcie, jak wybrane pióro definiuje wasza osobowość.


osobowość

 

 

Nr 1

 

Jesteś osobą spokojną, harmonijną, lubisz ciszę. Lubisz pomagać innym, masz czasami problem z odmawianiem. Niektórzy sądzą z tego powodu, że masz słaby charakter, ale prawda jest taka, że wolisz nie ranić innych, masz miłe usposobienie. To sprawia, że masz wielu przyjaciół i znajomych.

 

Nr 2

 

Łatwo się uczysz, jesteś osoba elastyczną. Bywasz perfekcjonistą, chcesz mieć wiele rzeczy pod kontrolą. Wymagasz od innych, ale też od siebie. Cechuje cię wytrwałość. Lubisz spędzać czas z przyjaciółmi, ale też cenisz sobie samotność. Możesz polubić medytację.

 

Nr 3

 

Niezależność i siła oto dwie dominujące cechy twojej osobowości. Nie boisz się porażek, jeśli upadasz, podnosisz się i idziesz dalej. Masz talent do bycia liderem. Musisz jednak ostrożnie dobierać znajomych.

 

Nr 4

 

Masz bardzo silny charakter. Obdarzono cię wielką wyobraźnią, umiesz radzić sobie z problemami. Niektórzy podejrzewają cie o apodyktyczność i wolą zachować dystans, ale kiedy poznają cię bliżej, wiedza, że to nieprawda. Logicznie myślisz i trudno cię oszukać. Dążysz do doskonałości we wszystkim, co robisz. Doskonałość jednak nie istnieje, naucz się więc akceptować swoje błędy.

 

Nr 5

 

Masz talent artystyczny, wyobraźnię, jesteś osoba kreatywną. Czasami jednak wątpisz w swoje możliwości, co za często hamuje cię i zniechęca do nowych wyzwań. Boisz się porażki i to twoja największa przeszkoda. Masz przed sobą ogromne możliwości pod warunkiem, że pozbędziesz się lęku.


źródło https://estiloconsalud.com/elige-la-pluma-que-mas-te-guste-y-te-dire-un-gran-secreto-de-tu-personalidad-que-te-dejara-seco/

 

Tagi:

test ,  osobowość ,  psychologia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: