Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Motyl nr 1

Kobieta niezwykła. Jesteś osobą wyjątkową, która wyróżnia się z tłumu. Kochasz przygody, wyzwania, działasz w nieszablonowy sposób. Mężczyźni uwielbiają twoje towarzystwo, bo nigdy nie jest z tobą nudno. Jednocześnie jesteś osobą ugodową, nie lubisz konfliktów i sporów, masz wielu przyjaciół.

 

Motyl nr 2

Kobieta kochająca wyzwania. Mężczyźni uwielbiają dreszczyk emocji, który zawsze mają w twoim towarzystwie. Potrafisz uprawiać ekstremalne sporty, nie boisz się żadnych przygód. Niestety, choć mężczyźni cię uwielbiają, wielu z nich boi się do ciebie podejść. Wielu z nich boi się, że nie sprosta twoim oczekiwaniom. Jesteś osoba bardzo niezależną.

 

Motyl nr 3

Kobieta nieśmiała. Nie doceniasz często swoich walorów, nie potrafisz być asertywna. W dużym gronie ludzi zazwyczaj milkniesz, nie lubisz publicznie zabierać głosu. Nie masz wielkich oczekiwań w stosunku do partnera, akceptujesz, to co ci ofiarowuje. Umiesz dogadywać się w związku, choć czasami odbywa się to twoim kosztem.

 

Motyl nr 4

Kobieta romantyczna. Patrzysz na życie z optymizmem i szukasz pozytywów w każdej sytuacji. Mężczyźni kochają takie kobiety, ponieważ nie są agresywne, nie wywierają presji, wymagają jedynie uwagi i miłości, ale wszystko czynią z ogromnym wdziękiem. Marzysz o wielkiej miłości, o związku na całe życie, czasami przez to bywasz zbyt łatwowierna.

 

Motyl nr 5

Żelazna dama. Jesteś wytrwała, mądra i dokładnie wiesz, czego chcesz. Masz własne życie, własne marzenia i cele, do których dążysz. Nie czekasz na pojawienie się księcia na białym koniu, który rozwiąże twoje problemy i spełni każde pragnienie. Nie pokazujesz słabości, szczególnie wobec partnera. Nie interesuje cię związek, w którym będziesz się czuła zniewolona.

 

Motyl nr 6

Kobieta zmysłowa. Jesteś bardzo atrakcyjna dla mężczyzn i jeśli zechcesz, doskonale wykorzystujesz to do własnych celów. Mężczyźni uwielbiają takie dziewczyny, ponieważ sprawiasz, że ​​czują się pożądani. Lubisz inicjatywę w życiu i w sypialni. Znasz swoje kobiece atuty. Nie boisz się życia, potrafisz dać sobie radę w każdej sytuacji.

 

Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: