Partner: Logo KobietaXL.pl

Wybierz górę.

 

Góra nr 1

 

Jesteś osobą, która umie chodzić na kompromisy i potrafi realnie oceniać sytuację. Bardzo często obwiniasz się o brak woli walki, o to, że nie umiesz sięgać po swoje. Ale wbrew pozorom to twoja siła. Twoja moc polega na tym, że płyniesz w harmonii z czasem. Jesteś cierpliwa i potrafisz odpuszczać, a to co ma nadejść i tak nadejdzie.

 

Góra nr 2

 

Masz twardy charakter i lubisz wyzwania. Jesteś postrzegana jako osoba chłodna i zdystansowana. A jednak w głębi duszy jesteś osobą bardzo empatyczną, tylko skrzętnie to ukrywasz. Ta empatia to twoja wewnętrzna moc, dzięki temu nawet gdy o coś walczysz, nikogo nie krzywdzisz.

 

Góra nr 3

 

Jesteś osobą waleczną, która nie znosi fałszu i kłamstwa. Nie ciągniesz toksycznych związków, nie lubisz nieszczerych relacji. Twoją wewnętrzną siłą jest umiejętność cieszenia się własnym towarzystwem. Dzięki temu nie jesteś skazana na innych.

 

Góra nr 4

 

Boisz się wielkich wyzwań, nie chcesz być bohaterką. Wolisz spokojne życie zaprawione nutą romantyzmu. Wolisz dobrą książkę niż przygody w realu, nie chcesz ryzykować. Twoją wewnętrzną siła jest miłość do świata. Dzięki temu nie czujesz się gorsza z powodu swoich słabości.

Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: