Partner: Logo KobietaXL.pl

Wybierz zachód słońca.

 

NR 1


Jeśli wybrałaś numer 1, jesteś osobą, która lubi ciężką pracę i samodyscyplinę. Umiesz narzucać sobie obowiązki i zawsze wywiązujesz się z danego słowa. Ale twoja podświadomość prosi o co innego. Chce abyś potrafiła uwolnić siebie i nauczyła się żyć chwilą. To tak naprawdę są twoje wielkie pragnienia – wolność i oderwanie się od szarej codzienności.

NR 2


Jeśli zachód słońca numer 2 był twoim wyborem, to znak, że jesteś osobą, która potrafi dbać o siebie. Jesteś asertywna, umiesz mieć swoje zdanie, potrafisz bronić swoich interesów.

W podświadomości są jednak ukryte inne marzenia. Chciałbyś, aby wreszcie ktoś zdjął przynajmniej część ciężaru z twoich pleców. Marzysz o tym, by móc podzielić się obowiązkami.

 

NR 3


Jesteś osobą, która pozornie żyje na luzie, nie przejmuje się wieloma sprawami. Chcesz sprawiać wrażenie kogoś, komu mało na czym zależy. Dlatego wiele okazji odpuszczasz.

Twoja podświadomość wie jednak, że nie jest to do końca prawda. W głębi duszy chciałabyś wiele rzeczy osiągnąć, ale uważasz, że przyznanie się do tego byłoby teraz wielką porażką.
NR 4

 

Żyjesz uporządkowanym życiem, wszystko jest w nim uładzone i oczywiste. Czujesz jednak znużenie i coraz częściej dopada cię rutyna. Uważasz jednak, że taki styl życia jest właściwy. Nawet jeśli tkwisz w nudnym związku, nie chcesz tego zmieniać.

 

W głębi ducha jednak marzysz o wielkiej miłości i odrobinie szaleństwa. Chciałabyś tańczyć na plaży, albo spać pod gwiazdami w górach.

 Tagi:

test ,  psychozabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót