Partner: Logo KobietaXL.pl

 

DRZWI NR 1

Jesteś osobą ciepłą, bardzo dbasz o rodzinę i wszystkie bliskie ci osoby. Cenisz sobie wygodę, ale zadowalasz się często tym, co masz. Rzadko sięgasz po więcej.
Nie oczekujesz zbyt wiele od życia, nie snujesz planów, nie masz oczekiwań, co pozwala uniknąć ci wielu rozczarowań.

Jesteś pozytywną osoba, ale nie potrafisz zawalczyć o swoje. Warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji!
DRZWI Nr 2


Jeśli wybrałaś te drzwi, być może jesteś właśnie na życiowym zakręcie i potrzebujesz jakiejś zmiany. Twoje kłopoty biorą się stąd, że bierzesz zbyt dużo na swoje barki.
Tymczasem ty sama nie masz znikąd pomocy i musisz samotnie walczyć o przetrwanie, nawet gdy żyjesz w związku.

To powoduje, że czujesz frustrację i głębokie rozczarowanie. Powinnaś nauczyć się wyrażać swoje potrzeby i głośno mówić na ten temat. Nie zbawisz świata sama.

 

DRZWI NR 3

 

Cenisz sobie luksus i wygody, jesteś osobą bardzo skupioną na sobie. Lubisz dbać o swoje interesy, masz wysoką samoocenę. Nie ma w tym niczego złego, niestety czasami zapominasz o bliskich, którzy są wokół ciebie. Warto czasami zrezygnować z postawienia na swoim, aby sprawić komuś, komu na tobie zależy, przyjemność. Zobaczysz, jak bardzo zmieni to twoje życie!

Pamiętaj, że nie jesteś na świecie sama!DRZWI NR 4


Ten wybór wskazuje na to, że masz jakieś nierozwiązane sprawy z przeszłości. I choć bardzo chciałabyś przed nimi uciec, nie da się tego zrobić. Musisz stawić czoła problemom, inaczej bowiem nie pójdziesz dalej. W przeciwnym razie nie będziesz nigdy zadowolona ze swojego życia. Czas wrócić do starych problemów i rozwiązać je raz na zawsze.
Wbrew temu co myślisz, jesteś w stanie to zrobić!
DRZWI NR 5


Jesteś osobą, która wie, czego chce od życia i zawsze stara się uzyskać to, czego pragnie. Potrafisz jednak dbać o siebie nie wyrządzając przy tym szkody innym Lubisz przygody, nowe wyzwania, jesteś zadowolona ze swojego losu. Masz dar zjednywania sobie ludzi.

Tak naprawdę jesteś na dobrej drodze i nie musisz niczego zmieniać w swoim życiu.
DRZWI NR 6

 

Twój wybór świadczy o tym, że żyjesz przeszłością i nie chcesz się z nią rozstać. To co było to już jednak minęło i nigdy nie wróci. I nawet jeśli przeszłość jawi ci się w jaśniejszych barwach niż teraźniejszość, to nie zmienisz niczego z żalem spoglądając przez ramię.

 

Musisz rozstać się ze wspomnieniami i ruszyć ku przyszłości. Inaczej marnujesz tylko życie.

Tagi:

test ,  psychozabawa ,  wybierz drzwi , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: