Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Dom nr 1

 

Jesteś niepoprawną romantyczką. Kochasz tajemnice, stare opowieści, przywiązujesz duża wagę do tradycji. Lubisz fantazjować na różne tematy, miewasz marzenia, które rzadko się spełniają, bo nijak nie przystają do rzeczywistości.

 

Jesteś bardzo empatyczną osobą, lubisz kontakt z ludźmi, wiele osób zwierza ci się ze swoich problemów. Chciałabyś móc każdemu pomóc, bardzo przejmujesz się losem innych.

 

 

Dom nr 2

 

Jesteś nastawiona na sukces, wyznaczasz swoje cele i starasz się je realizować. Bywa, że dążysz do perfekcjonizmu, bardzo często wyprowadzają cię z równowagi nawet błahe dla innych niedociągnięcia. Lubisz piąć się po szczeblach kariery, możesz spełnić się również we własnej firmie.

 

Utrzymujesz szerokie kontakty towarzyskie, ale masz mało przyjaciół, bo z natury bywasz nieufna. Jesteś bardzo skupiona na sobie i swoich potrzebach, lubisz imponować innym.

 

 

Dom nr 3

 

Stronisz od ludzi, wolisz naturę i zwierzęta. Taki dom byłby dla ciebie wymarzonym azylem. Chodziłabyś po polach, zbierała zioła, pływała nago w jeziorze o zachodzie słońca. Kochasz ciszę i spokój, nie lubisz dużego towarzystwa, hałas szybko cię męczy.

 

Masz wokół siebie kilka bliskich osób, którym jesteś bardzo oddana. Rzadko dopuszczasz do siebie nowych ludzi, choć jesteś osobą życzliwą i uprzejmą.

Tagi:

test ,  psychologia ,  test psychologiczny , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: