Partner: Logo KobietaXL.pl

Obejrzyj konie, które są na zdjęciu. Wybierz tego, który najbardziej przypadł ci do gustu.

 

 

 

A teraz sprawdź, co to oznacza:

 

1. Czujesz się stale ograniczana, masz dość osaczania cię przez różnych ludzi. Widać, że bardzo szukasz spokoju, ciszy i komfortu. Niestety jest wiele przeszkód, które musisz pokonać i nie zawsze dajesz sobie z nimi radę. Wiesz, czego chcesz, ale nie będzie to wcale łatwe do zdobycia.

Nadchodzi jednak czas, by zmierzyć się z przeciwnościami losu. Nie czeka dłużej. Nawet jeśli przeszkoda wydaje ci się zbyt trudna, spróbuj. Jeśli teraz nie spróbujesz, nigdy się nie uda.

 

2. Masz wielkie marzenia, ale sama stoisz na przeszkodzie do ich realizacji. Kochasz piękno, lubisz dobre rzeczy i siebie też chcesz ujrzeć w dobrym świetle. Niestety, za bardzo opierasz się na opiniach innych. Musisz zdecydowanie uwolnić się od ocen zewnętrznych i zadbać o poczucie własnej wartości. Jeśli tego nie zmienisz ominie cię w życiu ważny związek.

 

3. Jesteś wielką romantyczką, kochasz wolność i swobodę. To co cię hamuje to brak luzu i puszczenie rzeczy wolno. Ciągle starasz się, by wszyscy mieli dobre zdanie na twój temat, a przez to boisz się iść za głosem swoich marzeń. Spróbuj to zrobić, nawet łamiąc reguły. Nie chodzi o to by ranić innych czy postępować niezgodnie z prawe. Puść wodze, by zobaczyć nowe horyzonty, otworzyć drzwi, które zamknęłaś dawno temu…

 

4. Jesteś osobą empatyczna i bardzo opiekuńczą. Ludzie ci ufają. Zawsze to ty musisz zajmować się innymi. Ale teraz to ty potrzebujesz wsparcia i pomocy ze strony bliskich. Upewnij się, czy dając o innych nie zaniedbałaś siebie. Musisz ograniczyć pomaganie i skupić się trochę na sobie. Zbyt często poświęcasz się dla innych, zaniedbując własne potrzeby. A to może się wkrótce zemścić…

 

5. Szukasz trwałego związku, wielkiej miłości lub wielkiej przyjaźni. Czujesz się bardzo samotna, brakuje ci życzliwych ludzi wokół. Żeby to osiągnąć, nie możesz się chować i uciekać. Musisz wyjść do świata, zacząć się otwierać, wtedy masz szansę na coś nowego.

 

6. Koń o zachodzie słońca oznacza, że nadszedł czas, by zakończyć coś w swoim życiu. Prawdopodobnie doszłaś do punktu, w którym dalszej drogi w tym kierunku nie ma.

Masz potrzebę, by przejść do następnego etapu, ale jeszcze się wahasz, jeszcze się boisz. Nie miej w sobie lęku, w życiu wszystko się kończy, a potem zaczyna coś nowego. Nie poddawaj się, tylko podejmij wreszcie właściwa decyzje.

 

7. Jesteś towarzyska, masz z tego powodu masz wiecznie ludzi wokół siebie. To świetnie, ale czy w głębi duszy tez jesteś taka radosna? Na ile to gra pozorów? Przed tobą mogą być przełomowe chwile, oceń je na trzeźwo, nie obracaj w żart. Zbyt lekkie nastawienie może sprawić, że sama sobie zaszkodzisz..

 

8. Czujesz potrzebę objęcia kontrolą swojego życia. Wmykają ci się rożne sprawy i masz tego świadomość. Może chodzić o związek, o dziecko, o szefa. Masz potrzebę, by wziąć się w garść i wszystko ogarnąć. A jednak zamykasz się na prawdziwy problem – przedstawiasz go w zupełnie innym świetle. Musisz skonfrontować się z prawdą.

 

Podoba ci się test? Udostepnij go znajomym!

 

 

 

Tagi:

test ,  psychologia ,  konie ,  dusza , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: