Partner: Logo KobietaXL.pl

Obejrzyj sześć obrazków, każdy z nich przedstawia jakieś piękne miejsce. W którym chciałabyś się znaleźć?

 

 

 

1. Wodospad

Jeśli wybrałaś właśnie to zdjęcie, to jesteś silną, pełną pasji i szczerą osobą. Przyciągasz do siebie innych, tryskasz energią, nie lubisz się nudzić. Lubisz czasami zachowywać się jak mała dziewczynka. Lubisz zagłębiać się w swoje myśli lub odkrywać nowe krainy, masz bardzo ogromną wyobraźnię. Masz też twórczą naturę (ale tylko nieliczni wiedzą o tym).

 

Zawsze myślisz trzeźwo, mimo że kierujesz się emocjami i sercem, a nie umysłem. Uwielbiasz się śmiać. I chociaż czasami masz tendencję do dramatyzowania, nie lubisz dramatu w związku. Jesteś romantyczna, opiekuńcza, zawsze prawdomówna. Naprawdę lubisz piękno i porządek.

Wodospad to symbol radości, pięknego życia i wielkiej siły.

 

 

2. Górska rzeka

 

Jesteś szybka, ale spostrzegawcza i dociekliwa. Lubisz uczyć się i próbować nowych rzeczy. Chociaż jesteś zainteresowana poznawaniem nowych ludzi, uwielbiasz też samotność. Kochasz poznawać otaczający cię świat i czuć więź z naturą. Bardzo kochasz zwierzęta, a one kochają ciebie.

 

Lubisz szybkie i drastyczne decyzje, nie owijasz w bawełnę. To do ciebie przychodzą ludzie, którzy maja prawdziwe kłopoty. Cenisz relacje z innymi ludźmi. Bardzo dbasz o swój majątek i dom, wszystko robisz z pełnym poświęceniem.

 

Górska rzeka jest symbolem refleksji, rozwoju i ruchu.

 

 

3. Fale rozbijające się o skały

 

Jesteś odważna, energiczna, a czasem wręcz mistyczna. Możesz przyciągać innych, masz moc, wszystko to sprawia, że ​​jesteś naturalnym liderem. Jesteś dla innych opoka, nie pokona cię byle fala. Znasz się doskonale na ludziach, a oni cenią cię za twoją opinię i intuicję.

 

Ponieważ lubisz odkrywać i próbować nowych rzeczy, zawsze jesteś duszą towarzystwa. Umiesz się dobrze bawić i śmiać. Cenisz lojalność, uczciwość, zawsze dotrzymujesz danego słowa.

 

Fale rozbijające się o skały to symbol niezwykłej siły.

 

 

4. Spokojny ocean

 

Jesteś delikatną osobą, empatyczną, wrażliwą, chętnie dajesz radość innym. Jesteś pracowita i cenisz sobie odpowiedzialność, ale bywa, że rzucasz wszystko w przypływie złego humoru. Masz czasami dwoista naturę, potrafisz dać wszystko innym, by następnym razem odwrócić się od kogoś plecami.

 

Jedna część ciebie działa z poziomu emocji, a druga jest zamknięta i spokojna. Czasami jesteś gotowa na zdobywanie świata, ale w głębi duszy kochasz dom i przebywanie w znajomych kątach. Potrafisz jednak dotrzymywać słowa i działać z wielkim oddaniem na rzecz innych. zawsze robisz wszystko z pełnym oddaniem.

 

Spokojny ocean jest symbolem dystansu i ambiwalencji.

 

 

5. Spokojne jezioro

 

Wybór spokojnego jeziora ujawnia spokojną, praktyczną i beztroską naturę. Najbardziej swobodnie czujesz się w otoczeniu przyrody i szanujesz każdą formę życia. Cechuje cię szczerość i ciepło, przynosisz szczęście tym, których kochasz.

 

Jesteś bardzo hojna i współczująca, szczęśliwa, że możesz komuś oddać coś swojego, pomóc w trudnej sytuacji. Nie zawahasz się podzielić z obcym ostatnia kromką chleba. Jesteś dobrem chodzącym po Ziemi, nie wpadasz w złość, nie rozsiewasz plotek, nie oceniasz innych. Cechuje Cię skromność i pracowitość.

 

Spokojne jezioro to symbol siły, honoru i wiarygodności

 

 

6. Zamglony las

 

Jesteś introwertyczką, kochasz tajemnice, niedopowiedzenia. Nikt nie zna cie tak naprawdę do końca, dla większości ludzi jesteś tajemnicą. Odnajdujesz radość w małych chwilach życia, nie lubisz głośnych rozmów i hałasu. Cenisz spokój, wygodę i ciszę. Kochasz samotność, chwile zadumy i skupienia.

 

Masz delikatny charakter, łatwo cię zranić, czasami chowasz się przed światem. Jesteś osobą prawdomówną, dlatego czasami wolisz pewne rzeczy przemilczeć. Nie lubisz konfliktów i konfrontacji. Mówisz zawsze spokojnie i cicho, przez co ludzie muszą cię uważnie słuchać.

 

Zamglony las to symbol tajemnicy i ukrytych myśli.

 

 

Tagi:

test ,  psychozabawa ,  osobowość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: