Partner: Logo KobietaXL.pl

Tego typu testy charakteryzują się tworzeniem nieświadomych skojarzeń między wyimaginowanymi elementami a wieloma naszymi pragnieniami lub myślami, których nie ujawniamy. Zapraszamy do wykonania poniższego testu i odkrycia rzeczy, o których być może nie macie pojęcia.

 

 

Test lasu ma na celu zabranie nas na wyimaginowany spacer i przeanalizowanie, w jaki sposób wchodzimy w interakcję z różnymi przedstawionymi nam elementami.

 

Ważne jest, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania przed wyświetleniem pełnej analizy. W przeciwnym razie test nie ma sensu.

 

 

Aby wykonać ten test, ważne jest, aby mieć pod ręką kartkę, długopis i trochę wolnego czasu. Zapisz pierwszą odpowiedź, która przychodzi ci do głowy, ponieważ bardzo ważne jest, aby odkryć, co myśli nasza podświadomość. Jeśli będziesz myśleć za długo, prawdopodobnie najbardziej świadoma część naszego umysłu w końcu zareaguje.

 

1.Wybierasz się na spacer po lesie: jaka jest ścieżka? Czy roślinność jest uporządkowana i czy ścieżka wydaje się prosta? Czy chodzisz sam czy w towarzystwie? kto jest z tobą?

 

2.Nagle spotykasz zwierzę: jakie to zwierzę? jak się do niego odnosisz? W tym pytaniu ważne jest, aby dobrze opisać swoją interakcję ze zwierzęciem.

 

3.Idziesz przez las i nagle ścieżka się kończy. W oddali widać uroczy dom, dom twoich marzeń. Jak tam dom? Opisz jego rozmiar, liczbę okien i czy ma kraty, zabezpieczenia, jak wygląda.

 

4. Decydujesz się wejść do domu bez obaw. Wchodzisz i pierwszym pomieszczeniem, jest salon. Ten pokój ma stół pośrodku. Jaki to stół? Co jest nad nim i wokół niego?

 

5. Idziesz dalej do tylnych drzwi, zanim wyjdziesz, zdajesz sobie sprawę, że ktoś zostawił kubek na podłodze. Z jakiego jest materiału? Co z nim robisz?

 

6. Wychodzisz z domu i wracasz do lasu, nagle odkrywasz, że jest tam zbiornik wodny, który uniemożliwia ci pójście dalej. Jaki to akwen? Jak przez niego przejść?

 

7.Dotarłeś do końca drogi i nie ma już lasu do przejścia , czy obejrzysz się za siebie?

 

Pamiętaj, by nie czytać interpretacji wyników przed ukończeniem testu!

 

1 2

Tagi:

test ,  psychologia ,  test lasu , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót