Partner: Logo KobietaXL.pl

Co więc kolory krawatów mówią o ich właścicielach?

 

Czerwony krawat

Według ekspertów czerwony krawat to „krawat władzy”, dlatego jest wybierany przez wielu polityków, ponieważ przypomina siłę i pasję.

Tymczasem odcienie takie jak cynobrowy pomagają budować pewność siebie. Jeśli ktoś, kto nie ma jeszcze władzy, nosi już dziś czerwony krawat, może chcieć być potężnym i jest człowiekiem ambitnym.

 

Różowy krawat

Ponieważ różowy jest kolorem kojarzonym z kobietami, należy rozumieć, że osoby, które go noszą, są solidarne z płcią żeńską.

Pokazuje również silną osobowość i możliwość kreatywności.

 

Krawat w kolorze fioletowym

Fioletowe krawaty wybierają ci, którzy ufają sobie i chcą wywrzeć trwałe pierwsze wrażenie.

Ci, którzy wybierają odcienie fioletu, wykazują pewność siebie i chęć budowania relacji. Fioletowy to kolor, który charakteryzuje rodzinę królewską i bogactwo.

 

Czarno-szary krawat

Czarny krawat na przyjęciu koktajlowym lub podczas eleganckiej kolacji świadczy o wyrafinowaniu. Czasami pokazuje arogancję i dystans.

Szary krawat świadczy o wyrafinowaniu, ale bez pretensjonalności.

 

Zielony krawat

Zielony to kolor, który przyciąga wiele uwagi i w zależności od kontekstu może być powiązany z osobą mającą obsesję na punkcie pieniędzy lub natury.

Ten kolor mówi, że mężczyzna który go wybrał, jest ciekawym człowiekiem. Sposób w jaki łączy zieleń krawata z kolorem stroju, też świadczy o jego osobowości.

 

Żółty krawat

Wskazuje na opanowanie, lekkość i witalność. A że jest to kolor słońca, mówi o właścicielu jako o osobie dostępnej, pozytywnej i optymistycznej. Żółty to tradycyjny kolor krawatów w niektórych krajach, w tym w Anglii.

 

Niebieski krawat

Mężczyzna, który używa niebieskiego lub jasnoniebieskiego koloru, jest spokojną osobą i chce wokół siebie spokoju. Jest profesjonalistą, szanuje środowisko. Im ciemniejszy ton krawata, tym bardziej godny szacunku właściciel krawata.

 

Krawat w kolorze brązowym, beżowym lub ziemistym

Odcienie ziemi lub beżu są często kojarzone z dostawcami, usługodawcami i nauczycielami. Ci, którzy ich używają, są przyjaźni tym, z którymi się spotykają.

Jeśli krawat jest zwykły brązowy, to mówi nam o nudnej osobie. Jeśli odcienie krawata zbliżają się do beżu, właściciel jest zrelaksowany i wyluzowany.

 

 

źródło https://www.infomistico.com/portal/significado-color-corbata/

Tagi:

test ,  psychologia ,  facet ,  krawat , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: