Reklama:
blocker

W 1971 r wyprawa UNESCO znalazła w jednym z tybetańskich klasztorów receptę na eliksir młodości - nalewkę czosnkową, datowaną na IV-V wiek p.n.e. Oczyszcza ona organizm z odkładającego się tłuszczu, wypłukuje nierozpuszczalny wapń połączony z kwaśnymi toksycznymi związkami organicznymi, poprawia przemianę materii, oczyszcza naczynia krwionośne zapobiegając zawałowi serca, udarom mózgu. Ma działanie przeciwnowotworowe, poprawia ostrość wzroku, zapobiega otosklerozie ( kostnieniu starczym kosteczek słuchowych ) oraz likwiduje powstałe już zmiany, odmładza organizm.Jest dobra i skuteczna przy grypie, migrenie, chorobach stawów. Działa bakteriobójczo, oczyszczająco. I choć zrobiona na alkoholu, nie zaszkodzi, bo dozujemy ją w kroplach!

 Tu znajdziesz wszystko na temat leczniczych właściwości czosnku

Potrzebujemy 350 gram obranego czosnku i 1/4 litra mocnego alkoholu - 70 procent! Czosnek zalewamy w słoiku alkoholem i odstawiamy na 10 dni do lodówki. Po tym czasie wyjmujemy miksturę i przecedzamy przez szmatkę. Odstawiamy na kolejne 2 dni. Jest gotowa do spożycia.

Robimy 25 dniową kurację - trzy razy przed posiłkiem. Dokładną rozpiskę ile kropli (z wodą lub mlekiem) na 12 dni znajdziecie na filmie. Po 12 dniu spożywamy 25 kropel 3 razy dziennie aż do ukończenia mikstury. Kurację potwarzamy raz na pięć lat!

 Czy warto? czytajcie Niebezpieczne antybiotyki

ZapiszZapiszZapiszZapisz

Tagi:

czosnek,  tybetański lek z czosnku,  mikstura z czosnku,  zdrowie, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


    Brak komentarzy
Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...