Partner: Logo KobietaXL.pl

Dzięki temu rytuałowi nie wpuścisz za drzwi domu zawiści, złe intencje innych nie wpłyną na twoje życie. To zasługa min. liści laurowych, od wieków wykorzystywanych w magii. Niezwykłe właściwości lauru znane są od dawna. Rzymianie uważali, że nie spadnie żadna choroba, nie pojawi się diabeł ani nie uderzy piorun w miejscu, w którym stoi drzewko laurowe i nazywali je dobrym aniołem.

W dawnych czasach umieszczano w domu torbę z liśćmi laurowymi na szczęście lub wieszano ją za oknem, aby chroniła przed piorunem.

 

Nie bez kozery od wieków drzewko laurowe było obiektem czci, a wielcy byli honorowani wieńcem z laurowych liści. Od wieków bowiem wierzono, że drzewko laurowe przynosi szczęście, zdrowie i bogactwo.

Rosyjski naukowiec Giennadij Malakchow odkrył, że liście laurowe są świetnym remedium na stres i zmęczenie, wystarczy wykorzystać je w postaci kadzidełka.

 

 

laurowe liście

 

Dzięki temu rytuałowi zyskasz więc zdrowie i pieniądze!

Potrzebujesz:butelkę ze szklanym korkiem

7 liści laurowych

7 ząbków czosnku

1 litr wody źródlanej albo mineralnej

 

czosnek

Wlej wodę do szklanej butelki, dodaj po jednym ząbku czosnku, potem po jednym liściu. Zakorkuj dokładnie butelkę. Umieść ją w domu w ustronnym miejscu, aby nikt obcy jej nie zobaczył ani nie dotknął.

 

butelka

Pamiętaj, że liście laurowe i czosnek są używane od starożytności, aby odgonić złe moce!

 

liście laurowe

 

 

 

Tagi:

rytuał ,  liście laurowe ,  czosnek ,  zła energia ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót