Reklama:

1. Naucz się konturować i pamietaj że ciemne kolory wyszczuplają i ukrywają to co chcesz żeby było ukryte, jasne z kolei uwypuklają. Jeśli już odkryjesz sekret aktorek i modelek nie będziesz mogła się od niego uwolnić, oczywiście ćwiczenie czyni mistrza, ale od samego początku do rozcierania różnych odcieni podkładu, pudru czy korektora na swojej twarzy używaj gąbeczki lub pędzla - nigdy palców.

2. Chcesz wyszczuplić nos? Nic prostszego - grzbiet zaznacz jasnym korektorem, po jego bokach użyj ciemniejszego bronzera. Rozetrzyj wyraźne linie i gotwe!

3. Aby już nigdy więcej nie martwić się podwójnym podbródkiem na zdjęciach bronzerem podkreśl obszar wzdłuż linii szczęki. Rozetrzyj go tak, aby pozbyć się wyraźnych granic pomiędzy szczęką, a resztą twarzy. 

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE 

Jak szybko pozbyć się drugiego podbródka?

Jak ukryć oznaki zmęczenia?

 

4. Zadbaj o swoje brwi. Cienkie, wyskubane, ledwo widoczne włoski nad oczami są twoim wrogiem. Dobrze wyprofilowane, skośne, grubsze brwi sprawią, że twoja twarz będzie wydawała się dłuższa i szczuplejsza. 

5. Skup się na oczach. Dzięki pięknemu, intensywnemu makijażowi oczu optycznie je powiększysz. To z kolei sprawi, że reszta twarzy przy podkreślonych oczach będzie wydawała się na mniejszą. 

6. Ciemne cienie pod oczami sprawiają, że twarz wygląda na ciężką, zaokrągloną, opuchlizna również dodaje twarzy kilka kilogramów i lat więcej. Zadbaj o to, aby cienie były odpowiednio przkryte rozświetlającym korektorem, nie bój się również zastosować w wewnętrznych kącikach oczu białej kredki.

7. Aby wykończyć makijaż, opuszkami palców wzdłuż kości policzkowych oraz obojczyków nałóż transparentny puder z rozświetlającymi drobinkami. Formuła odbijająca światło sprawi, że kości będą bardziej widoczne. 

 

Tagi:

makijaż,  jak wyszczuplić twarz,  wyszczuplający makijaż, 

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~OtyliaMALIK   zgłoś nadużycie  

    _____________________________________________________________________ SKÓRA TWARZY. ZMARSZCZKI. ♥♥♥♥♥ 33.TEMAT. MOTTO: ODTŁUSZCZENIE SKÓRY TWARZY, TO WARUNEK, ŻEBY BYŁA GŁADKA, TO FAKT. ***** ABY KAŻDA Z KOBIET, MIAŁA GŁADKĄ SKÓRĘ TWARZY: To zwyczajnie pod nią tj. skórą tejże naszej twarzy, nie powinno być żadnego tłuszczu. Jak tego dokonać? Po prostu nie należy spożywać w swoim dziennym menu tzw. WYSOKICH WĘGLOWODANÓW, po spożyciu których, nasza trzustka wydziela odpowiednio dużo insuliny, a nadmiar tych wysokich węglowodanów, odkłada jako trójglicerydy w tkance tłuszczowej, czyli jako tłuszcz. Gdy spożywamy zbyt dużo tłuszczu, mówię tylko o tłuszczu nie o węglowodanach, to wchłania się on tj. tłuszcz w jelicie cienkim każdego z nas i jest przez organizm odkładany blisko naszego laboratorium czyli wątroby np. okolice pępka, pośladki, uda. Z KOLEI TŁUSZCZ, BĘDĄCY WYNIKIEM PRZEKSZTAŁCENIA SIĘ NADMIARU: WYSOKICH WĘGLOWODANÓW; w trójglicerydy tj. w tłuszcze, jest wynikiem tego bardziej dla organizmu skomplikowanego procesu i jako trudniejszy do odzysku glukozy, w następstwie również procesu trudniejszego, jest traktowany przez organizm jako materiał energetyczny zapasowy i zapomniany. Te właśnie tłuszcze z tzw. WYSOKICH WĘGLOWODANÓW TJ. OD 26.01% WZROSTU, odkładają się w górnych partiach ciała, również na twarzy. Patrz młode osoby przerażająco chude typ anorektyczki, a z fałdami tłuszczu na twarzy. DBAJĄC O GŁADKOŚĆ NASZEJ SKÓRY TWARZY: Przy oczywiście biologicznie prawidłowym odżywieniu, powinnyśmy spożywać mało tłuszczu i prozdrowotne tzw. NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU; a WYSOKIE WĘGLOWODANY, wykluczamy z naszej diety. Jest to łatwe i skuteczne, zwyczajnie działa. _____________________________________________________________________

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...