Partner: Logo KobietaXL.pl

Palaczki z pielęgnacją mają jeszcze większy problem.

Należy zatem codziennie smarować usta wazeliną, bezbarwnym błyszczykiem lub balsamem. Szminkę zaś najlepiej usuwać gazikiem nasączonym oliwką.

Jak powiększyć małe usta?
Potrzebna będzie szminka i o ton ciemniejsza konturówka. Obrysuj górną wargę dwoma ruchami od środka do kącików ust. Dolną wargę obrysuj jednym płynnym ruchem. Kreską prowadź w zależności jak bardzo chcesz powiększyć usta. Miej usta zamknięte i rozluźnione. By osiągnąć jak najsubtelniejszy efekt delikatnie rozmaż linie ołówka w kierunku wewnętrznej strony ust. Czas na szminkę. Nabierz odrobinę szminki na pędzelek i pokrywaj nią usta krótkimi ruchami. Zacznij od środka ust do kącików wypełniając równomiernie cały kontur.

Jak zmniejszyć duże usta?
Potrzebna będzie konturówka w ciemnym odcieniu i szminka tego samego koloru o nieco jaśniejszym odcieniu. Wybieraj matowe kolory i nigdy nie używaj błyszczyka. Obrysowując wargi miej usta zamknięte i rozluźnione. Wypełnij obwódkę szminką. Nabierz odrobinę szminki na pędzelek i pokrywaj nią usta krótkimi ruchami. Zacznij od środka ust do kącików wypełniając równomiernie cały kontur. Rozetrzyj lekko obwódkę, tak by zlała się trochę ze szminką.

Jak wyrównać cienką wargę górną i pełną dolną
Narysuj konturówką obwódkę poza zewnętrznym brzegiem górnej wargi tak aby zrównoważyć proporcje ust. Następnie obrysuj dolną wargę. Starannie rozprowadź szminkę pędzelkiem krótkimi ruchami.

Tagi:

usta ,  makijaż ,  uroda , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót