Partner: Logo KobietaXL.pl

#KylieJennerChallenge - tak nazywa się najnowsze wyzwanie, w którym uczestniczą młode dziewczyny i chłopcy z całego świata. Nie ma żadnego sensu ani ukrytych motywacji, cel jest prosty i płytki - wszystkie chcą mieć usta jak amerykańska gwiazda reality show Kylie Jenner. Celebrytka jest znana ze swoich gigantycznie dużych ust, których efekt jak twierdzi osiąga dzięki codziennemu makijażowi. Podobno perfekcyjne obrysowanie warg trwa zaledwie 40 minut.

Nastolatki postanowiły pójśc jednak o krok dalej obsesyjnie marząc o ustach celebrytki. Aby uzyskać efekt spuchniętych ust zasysają powietrze z kieliszków, miseczek lub butelek z nadzieją na to, że chociaż przez chwilę upodobnią się do ulubionej celebrytki. Zasysają tak długo aż podciśnienie sprawi, że ich usta będą nabrzmiałe i napuchnięte. Swoje zdjęcia i filmiki publikują na Twitterze oraz Instagramie. Powstał już nawet oficjalny profil, na którym umieszczane są wyłącznie zdjęcia z wyzwania, na  @kyliejennerchallenge.s trafiają coraz nowsze zdjęcia. 

Moda na upodobnianie się do celebrytów już dawno poszła za daleko, ale teraz stała się trendem - w dodatku bardzo niebezpiecznym, bo efekty #KylieJennerChallenge są przerażające. Napuchnięte usta, silniaki i wylewy dookoła warg. Wiele dziewczyn pisze, że wyzwanie okazało się być bardzo bolesne i żałują swojej decyzji, ale większość z nich chwali się swoimi "wynikami". W Stanach Zjednoczonych do dyskusji na temat wyzwania włączyli się lekarze, jeden z nich  Dr. Dendy Engelman dyplomowany chirurg dermatolog wydał już ostrzeżenie o niebezpieczeństwie jakie niesie ze sobą udział w wyzwaniu.

@kyliejennerchallenge.s

 

 

@kyliejennerchallenge.s

@kyliejennerchallenge.s

 

Tagi:

uroda ,  celebryci ,  challenge ,  kylie jenner ,  usta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót