Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Zbyt ciemny kolor szminki. Ciemne odcienie zmniejszają usta więc jeśli nie masz ust Angeliny Jolie zamiast odcieni fioletowych, borówkowych wybieraj te różowe, a aby dodać im objętości (pełne usta kojarzą się z dziewczęcym wyglądem) pozostaw na ich środku odrobinę błyszczyku. Wiele kobiet uważa, że są już za stare na używanie błyszczyków - nic bardziej mylnego, jeśli chcesz zachować optycznie pełne usta używaj go bez obaw.

2. Niewłaściwy odcień podkładu. Pamiętaj, że wybierając podkład nie nakładaj go na skórę twarzy,a na skórę szyi, tylko wtedy będziesz miała pewność, że wybrałaś odpowiedni kolor i unikniesz nieestetycznego efektu maski lub bladej twarzy pozbawionej życia i blasku.

3. Wraz z wiekiem nasze brwi stają się coraz cieńsze, im częściej będziesz je wyrywała tym rzadziej będa również odrastały. Nie zapominaj o używaniu kredki lub specjalnych cieni do brwi. Dobrze wymodelowana, wypełniona i uniesiona brew to młodszy wygląd i optyczny lifting dla twojej twarzy. Aby wybrać odpowiedni kosmetyk postaraj się znaleźć kolor zbliżony odcieniem do twoich włosów (naturalnych). 

4. Zbyt gruba warstwa pudru sypkiego może dodać ci nawet 10 lat więcej! Jeśli chcesz, aby twoja cera była nieskazitelna postaw na podkład (również stosuj z umiarem), a pudrem muśnij delikatnie miejsca, które lubią się nadmiernie błyszczeć. Jeśli chcesz utrwalić makijaż, zdecydowanie lepszym wyborem będzie spray utrwalający.

5. Niewłaściwie dobrany róż i zbyt dużo bronzera na twarzy. Bronzerem powinnaś podkreślać wyłącznie miejsca, które najszybciej się opalają.

6. Nie używasz maskary? To błąd - wytuszowane i podkręcone rzęsy są jak lifting dla twoich oczu.

7. Boisz się błysku. Liczy się umiar, ale warto dodać trochę blasku swojej twarzy, zwłaszcza jeśli jest szara i zmęczona. Jeśli zastosujesz puder rozświetlający na kościach policzkowych i w wewnętrznych kącikach oczu twoja twarz zyska młodzieńczy wygląd

Tagi:

makijaż ,  gwiazdy ,  hollywood ,  gwiazdy hollywood , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz