Partner: Logo KobietaXL.pl

Piąty wymiar jest poziomem miłości. Obecnie żyjemy w dwóch wymiarach 3(4) i 5. Jeśli jesteś w polu serca, Twoja przestrzeń rozdzieliła się. Zauważasz wyraźną różnicę, pomiędzy tym, jak żyjesz Ty i jak żyją inni.

Wiele osób doświadcza życia z poziomu miłości. Przejawia się to jako spokój wewnętrzny, cisza serca i radość dnia codziennego. Masz w sobie zgodę na doświadczanie Wszystkiego Co Jest. Odczuwasz wdzięczność za istnienie. Trudnych doświadczeń nie postrzegasz jako kary, a narzędzie do poukładania, uzdrowienia w sobie tego, co uleczenia wymaga.

Czujesz Boga w sercu. Jesteś w nim zanurzony, ponieważ Bóg to wszystko, co Ciebie otacza. Bóg, to Życie.

Jesteś uważny. Dzięki ciszy i zorientowaniu na siebie, widzisz wiele szczegółów wcześniej niezauważanych. Czytasz znaki z przestrzeni, która do Ciebie mówi. Masz możliwość kreowania. Widzisz emocje ludzi i natychmiast umiesz ocenić czy ktoś przebywa w przestrzeni serca. Rozpoznajesz to własnym sercem. Przez jego pryzmat widzisz świat. Umysł, emocje, to nie są już złośliwe chochliki, który przeszkadzają Ci żyć, a sprzymierzeńcy w rozwoju. Jesteście w mniejszym lub większym stopniu zintegrowani.

Widzisz i rozpoznajesz przestrzeń trzeciego wymiaru. Trudno jest Ci przebywać wśród świata, który porzuciłeś. Trudno jest znosić zasady obowiązujące w nim, ponieważ nie pasujesz do reguł tu panujących. Ludzki gniew, przemoc, niskie emocje wywołują u Ciebie głęboką niezgodę. Rozumiesz, że są to te aspekty ludzkiej osobowości, które powodują zniewolenie i pogubienie ludzkości. Nie chcesz już brać udziału w iluzji 3D. Wszelkie systemy polityczne i religijne tracą na znaczeniu. Postrzegasz je jako przeszkodę dla wolności jednostki i przejawiania się prawdziwej natury Istoty Ludzkiej.

Unikasz skupisk ludzkich, ponieważ posiadasz zdolność odczuwania ich emocji. Poszukujesz ciszy i samotności. W nich możesz słuchać siebie, odczuwać obecność Boga i piękno świata. W ciszy serca możesz w nieskończoność na nowych poziomach odnajdywać swoje miejsce w Boskiej Mandali Życia.

Rozumiesz wielowymiarowość swojej Istoty. Przebywanie w przestrzeni serca umożliwia Ci kontaktowanie się nie tylko z własną Duszą, a przez Nią z Bogiem, ale także ze światem przyrody i istotami innych wymiarów.

Jesteś przygotowywany do wejścia w Nowy Świat.

Sylwia Sadowska

https://www.w-przestrzeni-serca.pl/nowa-ziemia/47-o-zyciu-w-dwoch-rzeczywistosciach.html

 

Tagi:

biała magia ,  piaty wymiar , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót