Partner: Logo KobietaXL.pl

Bursztyn tak naprawdę nie jest minerałem, bo jest to przecież zastygła żywica. Nie mniej jednak traktowany jest w astrologii na równi z innymi kamieniami.

 

bursztyn

 

Bursztyn jest wspaniałym talizmanem dla podróżujących i wojskowych, ponieważ jego energia chroni przed negatywną energią i nieszczęściami. Powinny go nosic młode matki, gdyż ma dobry wpływ na ich potomstwo. Poza tym to bardzo pozytywnie energetycznie naładowany kamień, który może dać korzyści praktycznie wszystkim. Zobaczcie, jak wyglądają one dla poszczególnych znaków Zodiaku:

Baran. Urodzonym pod tym znakiem kamień daje możliwość rozwijać siłę woli, zostać niezależnym i otrzymać siły, aby realizować własne plany.

Byk. Powinien wykorzystywać ciemne i nieprzeźroczyste kamienie, które dadzą możliwość zwiększania samooceny i pewności siebie..

Bliźnięta. Przedstawiciele tego znaku za pomocą bursztynów mogą łatwiej podejmowac decyzje. Broni ich też przed plotkami..

Rak. Kamień pomaga poradzić sobie z mściwością i zmartwieniami. Bursztyn pomaga być bardziej otwartym i zdecydowanym.

Lew. Energia bursztynu najlepiej harmonizuje właśnie z tym znakiem zodiaku. Bursztyn Lwom przynosi powodzenie, zwiększa tonus życiowy, wzmacnia odporność.

Panna. Kamień rozwija możliwości intelektualne, daje wewnętrzny spokój, zdecydowanie. Taki talizman pomoże pokonać trudności.

Waga. Dla przedstawicieli tego znaku kamień będzie talizmanem, który doda pewności siebie. Wagi powinny dobierać elegancką biżuterię z tym kamieniem.

 

bursztyn

 

Skorpion. Kamień takim ludziom pomoże być bardziej otwartymi, poaga pokazać swój świat wewnętrzny. Dodaje sil.

Strzelec. Przedstawicielom tego znaku, kamień pomoże zrobić karierę, a również przyniesie rozwagę. Bursztyn daje Strzelcom natchnienie.

Koziorożec. Ludzie tego znaku z tym kamieniem zaczynają odczuwać pełnię życia. Zaleca się nosić bursztyn zaleca się jak najbliżej ciała.

Wodnik. Kamień takim ludziom pomoże przestać bujać w obłokach. Pomaga rozwijać potencjał twórczy. Wodniki powinny szukać bursztynów z pęcherzykami powietrza.

Ryby. Kamień doda przedstawicielom tego znaku energii i sił. Również pomoże wzmocnić zdrowie i podnieść samoocenę.

 

http://womanadvice.ru

 

Tagi:

amulet ,  talizman ,  bursztyn horoskop ,  znak Zodiaku ,  znaki zodiaku ,  kamienie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót