Partner: Logo KobietaXL.pl

Podobno zgubione przedmioty zawsze mają w sobie energię ich właściciela, wraz z nimi mogą więc przejść na ciebie jego problemy, kłopoty, nawet choroby! Tak twierdzą ci, którzy wierzą, że energia wędruje z ludzi na rzeczy. Dużo na ten temat mówi też hawajska huna. W hunie opisywane są przypadki nieszczęść, które z przedmiotów latami przechodziły na kolejnych właścicieli. Dlatego warto znać pochodzenie używanego przedmiotu, zanim przyniesiemy go do domu.

 

Zdarza sie, że na ulicy coś znajdujemy. Są zdania, że część z tych rzeczy została „zgubiona” celowo właśnie po to, aby się tych negatywnych myśli czy przeciwności losu pozbyć, by one znalazły nowego właściciela!

 

Czego więc nie podnosimy?

 

1. drobne monety

 

one doskonale chłoną energię, jak każdy metal. Jeśli moneta jest talizmanem, nikt jej nie gubi, z reguły upuszcza się drobne pieniądze celowo, aby pozbyć się długów!

 

2. biżuteria z metali szlachetnych

 

choć korci, zostawcie, tam gdzie są! Nic tak jak biżuteria nie chłonie energii właścicieli, poza tym często stosowana jest do rzucania zaklęć. Wyrzucony zaręczynowy pierścionek czy obrączka ma na celu wyzwolenie się z kajdanków nieudanego związku i przejęcie tych kajdanków przez inną osobę.

 

3. ręcznie robione laleczki, figurki z drewna

 

jeśli znajdujecie je porzucone, to może być znak, że celowo zostały wyniesione, aby uratować dom przed nieszczęściem. Nie ruszajcie ich!

 

4. klucz

 trzy razem są amuletem przynoszącym szczęście. Ale porzucony klucz może świadczyć o tym, że ktoś „zamknął” za sobą nieszczęście. Ty możesz je na nowo „otworzyć” i wpuścić w swoje życie.

 

 

bransoletka

5. bransoletki

 

bransoletki są amuletem chroniącym ich właścicieli. Jednak po pewnym czasie, kiedy kończy się ich moc energetyczna pękają, spadają znienacka z ręki. To znak, że zaczynają pełnić funkcję destruktywną – nigdy ich nie ruszajcie.

 

6. lusterko

 

to najbardziej niebezpieczne znalezisko, bo w nim odbijały się losy poprzedniego właściciela i w nim jest cała energia, która mu towarzyszyła. Nigdy nie wiesz, co cię czeka, gdy spojrzysz w takie lustro...

Tagi:

klątwa ,  nieszczęście ,  biała magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót