Partner: Logo KobietaXL.pl

Czy naprawdę jest możliwe, aby ktoś rzucił na ciebie klątwę lub wysłał złą energię? Prosta odpowiedź brzmi tak, nie oznacza to jednak, że zła energia musi na ciebie wpłynąć. Przypomnijmy, że w rzucanie klątw wierzy również kościół katolicki, a zmarły w 2016 roku Gabriele Amorth, watykański egzorcysta, rozróżniał wiele rodzajów rzucanych klątw i mogły one dotyczyć rożnych sfer ludzkiego życia. Tak więc to, co często traktujemy jako wynik pecha czy niefortunnego zbiegu okoliczności, może być efektem cudzej zawiści.

 

Tak więc jak możemy wysyłać dobre życzenia i wibracje do Wszechświata, możemy również wysyłać te negatywne. Mogą być celowe i świadome lub nieświadome.

Ilekroć źle myślimy o kimś lub czujemy zazdrość, wysyłamy mu złe wibracje, a te złe wibracje nie tylko wpływają na osobę, ale także wpływają na środowisko i poziom energii. Przyczyniają się również do obniżenia świadomości na całej planecie.

 

Wysyłanie złych wibracji lub przeklinanie kogoś ma konsekwencje, dlatego powinniśmy jak najlepiej pozytywnie myśleć o sobie i innych. W końcu, jak mówi stara zasada magii - to, co wysyłasz, wraca do ciebie trzy razy.

Tak więc, chociaż ktoś może wysłać ci złe wibracje lub nawet rzucić na ciebie klątwę, ta negatywna energia może cię przeniknąć tylko wtedy, gdy jesteś w niższym stanie świadomości.

 

Kiedy wibrujesz na wyższej częstotliwości, kiedy podejmujesz środki w celu ochrony swojej energii i utrzymujesz pozytywne myśli, żadna klątwa ani zła energia nie mogą cię skrzywdzić.

Kiedy odczuwasz niskie wibracje lub działasz ze strachem, bardziej prawdopodobne jest, że zauważysz złe wibracje wokół siebie. Nie musi to wcale oznaczać, że ktoś może cię skrzywdzić, ale może utrudnić ci wejście w światło i znalezienie tego, co pozytywne.

 

W pewien sposób nieustannie odpieramy negatywne energie przez cały dzień. Złe humory, które noszą ludzie, choćby agresywni kierowcy na drodze, mogą naprawdę wpłynąć na nas tylko wtedy, gdy nasz nastrój jest niski lub jesteśmy w szczególnie przewrażliwieni, pozbawieni bariery ochronnej.

 

Zauważ, że kiedy jesteś w dobrym humorze, nie zauważasz nawet tych pozornie negatywnych rzeczy. Zauważ, jak inaczej poruszasz się po świecie i jak ludzie wchodzą w interakcje z tobą.

Kiedy wibrujesz na wyższym poziomie, widzisz świat inaczej i żadna ilość przekleństw ani zła energia wysyłaną w twoją stronę nie będzie w stanie cię dopaść.

Istnieje wiele sposobów na podniesienie wibracji i poziomu energii, takich jak skupienie się na wdzięczności, medytacji, kreatywności. Ale nie będziesz w stanie ich osiągnąć, dopóki nie pozbędziesz się złych wibracji, które cię otaczają. Jak więc pozbyć się rzuconej klątwy, jak zerwać z pechem?

 

Najprostszym sposobem jest praktykowanie wizualizacji. To jedna z uznanych metod w psychoterapii, nazywana czasami terapią siłą woli. Psychologowie twierdzą, że wizualizacja to bieg myśli, które możesz zobaczyć, usłyszeć, poczuć, powąchać lub posmakować. Dzięki wizualizacji możemy osiągnąć konkretne cele, pozbyć lęków czy fobii. Jak ją stosować w przypadku pecha?

 

1) Zamknij oczy i wyobraź sobie wokół siebie piękne białe światło. Zobacz światło obejmujące całe twoje ciało i rozciągające się na zewnątrz, aby otaczało twoje ciało fizyczne i energetyczne.

 

2.) Kiedy już będziesz mieć wyraźny obraz, wyobraź sobie, że wszystkie złe wibracje są wysyłane przed tobą jak chmura czarnego dymu. Jeśli znasz osobę, która na swój sposób wysyła złą energię, możesz również zwizualizować jej twarz.

 

3.) Zobacz ciemną chmurę złych wibracji przed sobą. Wiedz, że twoje złote światło cię chroni, a te złe wibracje nie mogą przeniknąć twojej tarczy. Teraz wyobraź sobie, że przytulasz się do chmury złych wibracji.

Kiedy ją przytulasz, wyobraź sobie piękne białe światło wokół ciebie, oczyszczające i rozpraszające negatywną energię. Zobacz czarną chmurę złej energii przed sobą, która zmienia się w białe światło. Zobacz, jak osoba, która wysyła ci złą energię zmienia się w białe światło.

 

4.) Trzymając w pamięci ten obraz powiedz - „Przepraszam. Proszę wybacz mi. Dziękuję Ci. Kocham Cię." Powtórz to 10 razy.

 

5.) Zobacz siebie czystego i pełnego z białym światłem w takt wokół siebie. Powtórz po cichu trzy razy: „Jestem bezpieczny i zawsze jestem chroniony. Boska energia jest zawsze wokół mnie. ”

 

To proste ćwiczenie pomoże rozproszyć wszelką negatywną energię wysyłaną w twoją stronę, a także pomoże ci oczyścić swoją własną.

Pamiętaj, nie bój się! Nikt nie może cię skrzywdzić bez twojej zgody, nikt nie może przekroczyć twoich barier energetycznych, chyba że mu na to pozwolisz. Masz kontrolę!Tagi:

klątwa ,  pech ,  karma , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót